Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Távkapcsolatot meg akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot meg akarja szakítani, mivel végül nem tervez hazakészülni. Még gondolkodik rajta. Van értelme?

Figyelt kérdés
Angliában él a srác, 7 hónapos távkapcsolatól van szó. Minden hónapban meg tudtuk oldani, hogy találkozzunk, kirándulgattunk, komolynak tűnt, mindig jó volt az együtt töltödd idő. Az elején ígérte, hogy egy év múlva hazaköltözik. Pár hónapja bejelentette, hogy mégsem, és nem akarja az időmet rabolni. Azóta beszélgetünk pár naponta és volt egy szexting is, aminek folytatása lesz talán. De pár napja csendben van. Én próbálom megmenteni valahogyan ezt a kapcsolatot, mert szeretem. Van értelme?

márc. 17. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nincs,nem erőltetném a helyedben.
márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem akarja veled folytani, csak nem mondja ki.
márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Távkapcsolatnak eleve nincs értelme. Havi egy találkozással kb. addig jutottatok, mint egy normális kapcsolatban 1-2 hónap alatt lehetne, ez pedig még bőven ismerkedési szakasz, amit bármelyik fél különösebb indoklás nélkül lezárhat.
márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Össze akartok költözni vagy sem? ennyi a kérdés.


Mi 1200 km-ről kezdtük, félév múlva kiköltöztem hozzá. Másképpen nem megy.

márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!