Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Apró lépések, hogy közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró lépések, hogy közeledni szeretne az exem, vagy már csak barátként tekint rám (amit meg én nem szeretnék)?

Figyelt kérdés

Pár hónap vergődés után mentünk szét exemmel december elején. Nem tudtuk megbeszélni, sok rajtunk kívülálló dolog is történt, így tiltottuk egymást mindenhonnan, hátha könnyebb lesz a felejtés/továbblépés.

Egy véletlen találkozó után február elején feloldottam a tiltást, hiszen teljesen normálisan tudtunk beszélgetni, de én többször kiemeltem exemnek, hogyha valaminek vége akkor minden szálat el kell varrni. Nincs barátkozás, haverkodás, semmi, hiszen 10 év kapcsolat után, szerintem nem is lehet. A mai nap meg arra keltem, hogy bejelölt FB-n és be akar követni instán. Nem volt soha egy kezdeményező férfi, mindig én töltöttem be ezt a szerepet. Nem akarom elutasítani a jelölést, hiszen ismerjünk egymást, és nem is akarok vele szemét lenni. De az, hogy be akar követni instagramon azt nem értem. Nem értem, hogy neki miért jó az, ha látja a minden napjaimat. Szerintem így nem is lehet lezárni az érzelmeket.

Szerintetek mire gondolhat a költő? Mit javasoltok mit csináljak? Természetesen még vannak gyengéd érzelmeim iránta, és nem tetszik, hogy ilyen lépéseket tesz felém, mivel nem tudom, hogy mi a célja ezekkel. Barátja nem leszek!

28/N



márc. 18. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le minden felületen és ne talizz vele egyáltalán.
márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs min gondolkodni. Kár volt feloldani. Ne azt nézd, hogy ő mit gondol meg mit akar, hanem azt, hogy te mit akarsz. Ha biztosan nem akarsz tőle semmit, akkor kár hülyíteni.
márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
83%
Nyugodtan utasítsd el.
márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves #2.


Ezek szerint ezt azért csinálja mert akar valamit? Mert nyilván így is necces a szituáció nekem.

márc. 18. 12:54
 5/7 Noren1989 ***** válasza:

Teljesen mindegy. Màr az,h ő mit akar.


Te mit akarsz, Kérdező?


Mert most, ahogy elnézem, egy gombnyomàs sorsàt latolgatjuk, ami làssuk be, miliszekundum lenne normàl esetben.

márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos magam sem tudom, hogy mit akarok. Abban biztos vagyok, hogy barátokká nem válok egy olyan személlyel akit kívülről és “belülről” is ismerek. Remélem nem ennyire naív.
márc. 18. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Kétdező! Ez jelentheti azt hogy folytatni akarja, de azt is jelentheti, hogy semmit nem jelent. Azt csak Ő tudja.
márc. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!