Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az egyik volt egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik volt egyéjszakás kalandom mostani pasija írt, hogy ha nem követem ki a barátnőjét Instagram-on akkor nagy bajok lesznek, mégis mit hisz, hogy füttyszóra azt csinálom amit szeretne?

Figyelt kérdés

Teljesen meglepődtem az üzeneten, mert az affér 1,5 éve történt, azóta maximum néhány szót beszéltünk 3-4 havonta, de semmi igény nem volt többre se a részéről, se a részemről.


Erre ma reggel erre az üzenetre kelek 😂


Visszaírtam neki, hogy nyugodtan mutassa be, hogy mi fog történni ha nem követem ki, addig is szólok pár barátomnak, hogy kövessék be e Mrs. Tiltott zónát, akik be is követték, hogy idegesítsék pluszban az embert.


Még párszor elküldtem neki a munkahelyem címét, hogy 8-16:30 között itt tudom csak átvenni a következményeit ennek a galád tettnek de csak megnézte az üzeneteket és nem válaszolt :((


márc. 18. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
ilyen szabály nincs hogy egy nőt nem lehet követni...de te is megéred a pénzed....
márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a nővel töröltet ki téged a követői közül??
márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk en a csajnak is megmutatnam hogy jol gondolja meg ezt a kapcsolatot, mert a csavonak komoly problémái vannak. Nyilvan elegge feltekeny termeszetu a srac, ami sosem egeszseges.
márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
31%

És most elégedett vagy, hogy megnyerted a szájkaratét? :)

Nem egészséges apróságokon másokkal kakaskodni, mert lehet hogy egyszer egy rossz emberbe állsz bele (aki pl. nem is fizikailag erősebb, csak simán beléd szúrja a kést).

márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
A csajt kéne inkább ilyenkor kibaxni, nem a hapsi fogát szerintem....
márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fú lesz még ennek a nőnek szívás ezzel a hapival. Enyhén Pszicho a pasas.
márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

#8. Én azért megnézném annak a csajnak az instáját is azért.

Ha szabás-varrás minták vannak csak meg lelkes hobbisták, akkor persze, a csávó dilinyós.

Ha meg kacsaszáj, csípőficam, tevepata, csöcslengetés, akkor persze, hogy nem tetszik a fickónak.

márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
16:30 után azért nézegess körül, sosem tudhatod...
márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg kacsaszáj, csípőficam, tevepata, csöcslengetés, akkor persze, hogy nem tetszik a fickónak."


És? Jól csinálta a kérdező. Nem tudom mégis mit képzelnek az ilyen pasik magukról.

márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Verekednél egy kirabwli d.gópajti miatt?
márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!