Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mikor és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mikor és hogyan érdemes visszaadni az exnek a holmijait?

Figyelt kérdés
Lassan három hete történt a szakítás, de maradtak egymásnál dolgaink. Úgy volt, hogy megbeszéljük, hogy hogyan legyen, de még azt se tudom, hogy személyesen adjam neki vissza, vagy vágjam fel csomagküldésre, meg hogy egyáltalán nekem kellene-e felhoznom a témát, mert én mondtam, hogy szakítsunk. Hogyan érné meg? Az érzelmek miatt egyre kevésbé akarom személyesen intézni a dolgot.

márc. 21. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szakítás után egy nappal adtuk vissza egymás dolgait. Rá néhány hétre még találtam ruhákat. Úgy voltam vele, hogyha kell neki akkor keressen ő, fél év után kidobtam.


26f

márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azonnal nem vitte magával, akkor hívjad fel, hogy jöjjön érte, különben meghirdeted (ZERO Waste apl.) és vigye, akinek kellenek (ez ingyenes, pénzt nem kérhetsz).
márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen eloszor tole kerdeznem. Irasban, eloszor.
márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

2 hét után állított be hívatlanul egy pár zoknival és hiányolt nagyon.. csókolóztunk..elutasítottam.. de nagyon felkavart.. 2 napra már az exét dugta.. ami meg is ölt kb..

Gondolom egy potya dugást akart csak.. a lelkemet széttaposta újra..

márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!