Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elakarom hagyni... de valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarom hagyni... de valami mindig visszatart.. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem volt igazán jó a kapcsolatunk, mindig a csak a veszekedések mentek, én sírtam mert megbántott, éjjel lepisszegett hogy hallkabban bőgjek és társai.

Sok mindenben nem értünk egyet, mások a nézeteink, de ő nem is kommunikál megfelelően, nyers és tiszteletlen. De viszont vannak olyan közös "dolgaink" amik hiányoznának, ha elhagyom... van egy-két szép emlékünk is... nemtudom mit tegyek... próbáltam vele már sokszor beszélni... üres ígéretek jönnek..

Én is rossz vagyok és gonosz mostanában, főleg mióta "felébredtem", tul sokat bántott, tul sokat voltam a háttérbeszorítva... és már kiégtem... ugyan látom hogy probálkozik... de ideig óráig... én meg már nemtudom ezt úgy fogadni ahogyan régen fogadtam volna...


ápr. 2. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először a kötődési problémáidat hagyd el,cseréld ki a gumigerinced - utána már sikerülhet.

De ezt már meg kellett volna tenni !

ápr. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mással is lehetnek szép emlékeid, ne ebbe kapaszkodj. Látszólag egyáltalán nem vagy boldog.
ápr. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a jóba kapaszkodj. Erősítsd minden egyes alkalommal, amikor lebeszélnéd magad róla, hogy szakíts, hogy ő sose volt az az ember, akit te magad mellé képzeltél. Az agy képes kiszínezi a jó emlékeket még jobbra. Ez az ember nem szeret téged és sosem úgy szeretet, ahogy azt te megérdemelted volna. Nagyítsd fel a rossz dolgokat. És hidd el, hogy nála ezerszer jobb ember fog belépni az életedbe, amint őt elengedted. Át kell élned az elszakadás fájdalmát. És te mindig ott vagy magadnak, szeresd önmagad.
ápr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szép emlékek egy baromság, bárkivel lehetnek szép emlékeid. Viszont a mennyiség nem mindegy, van akivel naponta átélhetsz valamit, van akivel évente.
ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!