Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy át voltam verve tudatosan, élvezetből, élvezte, hogy megaláz és elhittem, hogy ez egy többéves kapcsolat?

Figyelt kérdés

Végülis 3 évet voltam valamiben, amit a pasim kapcsolatnak nevezett es tőlem elvárt átláthatóságot, hűséget, amíg ő a ribijével röhögött rajtam, hogy beleélem magam a dolgokba es csúfolkodott velem, a nőjét baratkoztatta velem es a házamba hozta, kitárgyalt vele stb es közben őrjöngött, hogy hűséges es nem tudtam levakarni, ha szakítani próbáltam vele fenyegetett mindenfélével zsarolt.

Nehezen teszem túl magam rajta, hogy így átvert es csak csúfságolt végig, habár semmi oka nem volt ragaszkodni erre, nem voltunk házasok, se gyerek, se hitel, csak es kimondottan keresett valakit, akit bánthat.


ápr. 13. 10:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!