Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El lehet felejteni a szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni a szerelmed, le lehet zàrni egy kapcsolatot, ha majdnem napi szinten kénytelenek vagytok találkozni a munka miatt?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 èvig tartott, nem volt hivatalos kapcsolat, csak titkos. De előtte is màr baràtok voltunk (extrákkal) 2 éve, aztàn munkatársak lettünk és akkor jöttünk össze. Màr többször próbáltuk lezárni, de nem sikerült. Most màr 3 hónapja, hogy nem volt köztünk semmi. Ő màr szeretne új kapcsolatot azt mondta, én még ragaszkodom hozzà. Szeretem, hiànyzik a baràtsàga is. Heti 2-3szor talàlkozunk a munkában, telefonon majdnem minden nap egyeztetnünk kell munka miatt.


Szerintetek van esèlyem így lezárni ezt, elfelejteni őt? Volt màr valamrlyikőtök ilyen helyzetben?


ápr. 13. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkacserével es pszichologussal.
ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta ő már szeretne egy konkrét új kapcsolatot, téged pedig fel sem vállalt soha, tehát nem akart tőled soha komolyat, de már csak szexre sem kellesz neki, akkor nem is értem mi a ragaszkodás neked még ebben? Ennél jobban ne akard már magad megalázni könyörgöm! Töcskölni jó voltál neki sunyiba egy ideig, már arra sem kellesz neki! Felejtsd el ezt a palit, sosem akart tőled semmit!
ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es! Nem ez a kèrdès, úgy èrtem természetesen el akarom felejteni. De nagyon nehèz így, hogy munkakapcsolatban àllunk, minden nap beszélnem kell vele, kedvesnek, kiegyensúlyozottnak tűnni, miközben belül tombolok és borzasztóan rosszul èrzem magam lelkileg.


Túl lehet ezen ìgy jutni, hogy minden nap beszèlünk, talàlkozunk heti 2-3szor?

ápr. 13. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom őt nem zavarja a jelenléted különösebben meg sem hatja, mivel közömbös vagy neki. Tedd te is ugyanezt, végezd a munkádat, és sz*rd le!
ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmondani kéne.
ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mindketten érettek lennétek hozzá már nem lenne ez...
ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig, mindenki ezt szajkózza és igaz is :csak az idő segít.

Próbálj abba kapaszkodni, hogy csak a munkaidő végéig kell kibírnod, aztán miután átléped az otthonod küszöbét, kisírhatod magad, elmehetsz futni pár kört, kiszellőztetheted a fejedet úgy, hogy senki sem piszkál. Ahogy múlik az idő, úgy válik minden egyre jobbá és szebbé a szemedben.

ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyváltás. Ha rendszeresen látod, nagyon nehéz lesz lezárni. Csak szenvedni fogsz, főleg, ha neki lesz új kapcsolata. Még akkor sem lesz könnyű, ha már nem találkoztok, de idővel túljutsz rajta.
ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok, voltam hasonló helyzetben, sok évvel ezelőtt. Nálunk ő váltott munkahelyet. Több mint 3 évig jártunk, rohadt nehéz volt tovább lépni.
ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!