Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, úgy érzem hogy a kapcsokatunk megszokás, élünk egymás mellett.

Sajnos szex téren van a legnagyobb probléma, nekem nagyon lenne rá igényem de a páromnak nem (lassan 10 hónapja nem volt semmi). Ez az egész kapcsolatunk idején probléma volt, egyszer jártunk orvosnál, ő pszichológust ajánlott, kértem a párom többször hogy keressen szakembert, nem tette meg. Én azt látom / érzem hogy neki ez így kényelmes.

Dolgozom, munka után vezetem a háztartást, mosok, főzök, nem hanyagolom el a külsőmet sem.

Nagyjábol 6 hónapja beszéltem vele ismét hogy keressen szakembert mert nem akarom így, ebben a formában folytatni a kapcsolatot, megígérte hogy megteszi, persze nem tette meg. Tudom hogy szeretem a páromat, tisztelem, de nem szeretném így leélni az életemet

25L



ápr. 14. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Józsi, nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban, elmondtam a problémákat, téged nem érdekelt, szakítok. Szia.
ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Béla szakítok veled!"


Bármit is mond, ígér nem veszed figyelembe!

ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nyugodtan elmondhatod neki így, hogy szart bele az egeszbe, te meg lezartad magadban, el akarod hagyni. Hidd el, bánni fogja mint az atom :D sok sikert
ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd pontos mire is gondolsz? Mivel a szakítás az ennyi lenne, amit korábban megfogalmaztak, azért gondolom nem erre a két mondatra szerettél volna rákérdezni
ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 amit mond arra igen figyelj: "Bármit is mond, ígér nem veszed figyelembe!"---> tuti szövegelni fog, hogy de édesem kicsim változtatok elmegyek, jobb lesz stb....aztán ismét eltelik 6 hónap majd megint és megint.


Éveidet fogod elpazarolni így.


És minél előbb újrakezdheted annál jobb lesz és annál több lehetőséged és esélyed lesz találni mást.

ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakits vele. Az is lehet hogy felébred,ha nem akkor orulj neki hogy szétmentek.
ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresel másik lakhelyet elpakolaz es szólsz hogy te mentél.
ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, sem a problémát. Most arra kérdezel rá, hogy hogyan mondd meg neki, vagy hogy hogyan pakold össze a cuccaidat?

Már figyelmeztetted elöre, hogy ez neked így nem fog menni, tegyen ellene valamit. Nem tett. Akkor a probléma meg van oldva, elhagyod és keresel egy másik férfit. Mire vonatkozott konkrétan a kérdés?

ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!