Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csúnya szakítás után valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya szakítás után valaki újra összejött az exével?

Figyelt kérdés
Volt párommal nagyon csúnyán szakítottunk. Szó szerint mindent egymás fejéhez vágtunk és csúnyán beszéltünk egymással. Volt már rá előtte is példa dühből, de ennyire azért nem. Azóta nem beszéltünk egy szót sem és a külön töltött idő alatt jöttem rá, hogy tényleg fontos voltam neki és nagyon sokszor hülyeségeken veszekedtünk, ami hiba volt, de neki és nekem sem egyszerű az életünk, ráadásul tele vagyunk régi sérelmekkel, amiket nem is egymástól szereztünk. Volt közületek olyan, aki egy ilyen csúnya szakítás után újra tudta kezdeni, kibékültetek?
ápr. 14. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme újrakezdeni ha nem változtat a két fél.
ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt elég durva szakításunk... Több is. A legalja szakítás után is visszatáncoltunk egymáshoz.


Viszont életem legnagyobb hibája volt minden egyes ilyen alkalom. Hálistennek már hírből sem tudom, hogy mi van vele.

ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt durva szakításunk (illetve válás), titkos viszonya volt. Minden egyes nap egymás torkának estünk, mikor nem éltünk együtt akkor is. Pedig gyerek is van, neki nem kéne ezt látnia. Megpróbáltuk újra 5 hónap után. Annyi sérelem volt mindkettőnkben, hogy egyszerűen nem tudtunk átlépni rajtuk. Az a baj, ha az egyik fél nem akarja 100%-osan, maximális energiát belefektetve, akkor bukott az ügy. És általában csak a pár egyik fele akarja görcsösen megjavítani, a másik a csodára vár.

Azóta sokmindenre rájöttem én is, nem kezdeném vele ezek után újra.

ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tiszta szívből szereted még az illetőt (és persze ez kölcsönös), akkor a saját egót félretéve szerintem érdemes újra megpróbálni, ha úgy alakul. De ehhez fejlődni és akár változni is szükséges.
ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen szakítás után, bármiféle újrakezdés,visszakéredzkedés,visszaengedés nemhogy nem fejlődés,hanem gyengeség és kötődési probléma.
ápr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Véleményem szerint az, aki szereti a másikat, de egyszerűen engedték, hogy a kapcsolat kicsússzon a kezeik közül vagy pl belekényelmesedtek és azért szakítottak, az nem gyengeség és nem is kötődési probléma. Az ember sokszor elfelejti, hogy a kapcsolatot ugyan úgy ápolni kell, és nem szabad hagyni, hogy csak úgy menjen. És ez is egy változás! Változtatsz a hozzáállásodon, hogy mégegyszer ne törtnénjen ez meg!

ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Változtatok igen,de nem azzal már,akivel vége lett.Ez nálam alap.

Egyébként ha egy kapcsolat harmadik miatt szakad meg,ott értelmetlen visszatekintgetni. Ha pedig aki elhagyott,vissza akar jönni,mert ugye mégsem olyan volt az új,ígéretes - akkor végképp szó sem lehet róla.Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is. Ha nem láttam volna sok ilyet,akkor nem jelenteném ezt ki.

Lényeg, hogy nálam senki nem jöhet vissza,semmilyen emberi kapcsolatban!


5-ös

ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Marhára nehéz azzal szakítani, akivel már megismertétek egymást, vannak közös élményeitek, közös múltatok. Szinte piedesztára emeli az ember az elveszített személyt... Téves gondolkodás sajnos, de nagyon jellemző és nehéz ezen túllépni.
ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!