Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Találkozás egy régi szerelemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás egy régi szerelemmel? 😄 Hogy viselkedjek? Ti hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel imádtuk egymást. Gyönyörű volt a kapcsolatunk. Kiderült, hogy végig csalt... Tehát a vége brutál dráma lett, ráadásul arra kellett rájönnöm, hogy konkrétan én voltam a szerető.

Szóval derült égből villámcsapás módban lett vége, hamar meg is szakadt a kontakt.


Én úgy érzem már minden rendben van velem, ő is együtt van még a feleségével. Szerintem nagyjából elmondható, hogy nincs tüske, az idő gyógyított.


Bár igazából még 1 éve sem volt, de sokat segített hogy nem láttuk egymást, teljes letiltás, közös ismerősök sincsenek már úgy. Szóval egyben közeli és távoli is a szakítás. Viszont úgy néz ki költözni fogok... És az ő lakhelye közelébe.


Annyiszor gondolkodtam már, hogy ha összefutok vele boltban, vagy bárhol, akkor mi legyen a reakcióm?

Tök őszintén jönne tőlem hogy nevetve mennék oda hozzá, hogy "hát téged is lehet látni?? Élsz még? Hogy vagy?"

De az is őszinte reakció lenne tőlem ha valami bunkót mondanék oda... kárörvendően odaköszönnék hangosan..

De azt is simán el tudom magamról képzelni, hogy fapofával elsétálok mellette köszönés nélkül.

Azt kell rólam tudni hogy nem vagyok egy haragtartó ember, ellenben távolságtartó igen. Ezért nem tudom mi lenne a természetes reakcióm.


Ti voltatok már ilyen szituban? Ha igen, hogy volt? Minden részlet érdekel 😃


Ha nem voltatok, akkor ti hogyan reagálnátok?


ápr. 14. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Megtörtént már velem, kedves voltam
Megtörtént már velem, bunkó / semleges voltam
Nem történt még meg, de kedves lennék
Nem történt még meg, de bunkó / semleges lennék
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed hangulatából, és az írásodból nem teljesen úgy jön le, mint aki túlvan rajta. Túlvagy rajta? Mert ha igen, akkor ez nem is lenne itt kérdés, hogy mit reagálj. Max köszönsz neki, de azt se vagy köteles és éled tovább az életed mész tovább.
ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja azt nem tagadom, hogy még mindig szeretem...


De nem haragszom rá. (lehet ezt is a szeretet miatt érzem).


Hálistennek nem vagyok egy szakítás miatt összeomló típus, a traumát feldolgoztam, legyenek boldogok, de tény hogy valamilyen szinten mindig is vonzódni fogok hozzá.

ápr. 14. 21:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Te konkrétan találkozni akarsz vele. Keresni fogod, kutatni minden sarkon. Ideje elengedned.

Én amikor megláttam az egyik exemet a metrónál, inkább elfordultam és elsiettem, nem volt kellemes érzés.

A legelső szerelmemmel pedig tartjuk a kapcsolatot, bár ez tök ritka. Egyikünknek sincs senkije (amikor van, akkor nem beszélünk), de több hétvégét is töltöttem nála, beszélgetésen kívül nem volt semmi.

ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én se értem miért foglalkozol vele. Szóba se állnék vele ha ő képes volt megcsalni ahelyett, hogy szakított volna velem. Mégcsak bólintást se kapna, lehet rá se néznék.
ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz, amikor te szereted, csak valami miatt szakítás lesz. Engem is csaltak, most a szeretővel van, igaz többször próbált visszatáncolni hozzám, amikor köztük nem volt minden rendben. A szívem szakad meg konkrétan. Rá kellett jönnöm, hogy ő csak a saját érdekeit nézte mindig is. Hányszor hozta fel a dolgot, hogy feküdjünk le...közben a másik nővel volt már. Nekünk a gyerek miatt tartani kell a kapcsolatot...

Sok dologra rájöttem azóta. Ne kergess hiú ábrándokat, ne álmodozz. Nem bánt meg semmit a srác, nem változott meg. Ne engedd magadhoz közel, mert újra ki fog használni.

ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Cukik vagytok, de nem terveztem se megkeresni se semmi. Tudom, hogy hol lakik, hol dolgozik, hol szokott vásárolni, hol van a kedvenc beülős helye, de én a város másik felében élek és nem is jártam arra azóta. Megtehetném. Ha beszélni akarnék vele azt is megtehetném, mert én tiltottam le őt mindenhol.


Itt a kérdés csak egy szimpla összefutásról van szó, mert mióta szakítottunk (tavaly július) én nem láttam őt.

Most viszont nagyon esélyes lesz, sajnos vagy nem sajnos.

ápr. 14. 21:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát de írtam, hogy én a helyedben mégcsak rá se néznék ha összefutnék vele. Aki képes hűtlen lenni annak te nem számítasz, nem érdekli az, hogy mi van veled úgyse.
ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
#5-ös vagyok: amikor mi találkozunk (gyerek miatt, ügyintézés miatt), sírhatnékom van. Készülj fel rá, hogy nem lesz könnyű. Azok alapján, amiket leírtál hogy érzel, gyomorgörcsre számíts, a szíved össze fog szorulni. Bárhogy is viselkedsz, az sajnos erőltetett lesz. Erről nem tehetsz. De próbálj meg vidámnak tűnni.
ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Gyönyörű kapcsolat? És végig csalt? Te valami nagyon durva alomvilagban élsz. Szerintem az van, hogy a férfi már rég túl van rajtad, valószínűleg sosem szeretett téged, ha végig csalt (ezt gondolom, nem kell mondanom), te meg még nem vagy túl rajta. Egyáltalán honnan tudod, hogy az ő közelébe koltozol, ha nem beszelgettetek, honnan tudod, hol lakik?
ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Ahhoz képest, hogy egy "szimpla összefutásról" képzelegsz, elég intenzíven foglalkoztat a téma. Konkrétan kérdést teszel fel ide és még szavazást is indítasz róla. Ha valóban úgy lenne, hogy nem is érdekelne, amit itt elhitetni próbálsz, akkor eszedbe sem jutna ilyen hülyeséggel foglalkozni.
ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!