Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Végül hogy szabadultál meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végül hogy szabadultál meg a pszichopatikus, hazudozó, manipulatív, abuzív, csaló“barátod/férjedtől?

Figyelt kérdés
Akit ha elhagyni próbáltál zsarolt, hogy kirúgat a munkából, mert tud rólad ezt azt, es megmondja a főnöknek stb
ápr. 21. 09:08
 1/8 mandragora.gyoker válasza:
0%
Egy hisztiKriszti
ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Exbarátnőtöl...


Összehoztam mással.

ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Voltam hasonloban. Amikor elkezdett zsarolni hogy a főnökömnek elmondja stb, képen röhögtem hogy bakker a belügynek meg biztonságiaknak tendőröknek dolgozunk, szerinted nem tudnak rólam mindent akkor is ha nem mondják a szemembe?

(Kamuztam, mert nem voltam átvilágítva, de bevette)


A későbbi zaklatásait meg leállította az új barátom mivel az meg bárkit agyon is ver..mikor vonalban volt a barátom az exem meg a munkahelyen a barátom ugy orditott a telefonba hogy az exem olyan gyorsan kereket oldott, hogy csak röhögtem.


A zaklató bántalmazóknál első amivel leráhatók az az ha nem vagy védtelen. Vagy tekintélyes erős férdi áll mögötted vagy a rendőrök, mert csak arra nem szamítanak hogy TE fogsz támadni. (Ez a nane meg egyéb áldozati tanácsok)

Amikor az áldozat "támad" vissza, láss csodát beúzzák fülüket f.rkukat is. Én se hittem amig nem láttam.

ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*rendőröknek
ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, 3 as, az biztos, hogy segít, ha látják van valaki erős melletted, aki akár zsaru, vagy hivatali személy stb ez tényleg segít….

Csak soknak nincs ilyen es nagyon védtelenek, főleg akinek kisgyereke is van, egy ilyen emberrel, isten őrizz!

Kösz a választ

ápr. 21. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem se volt senki.

Meg a rendörök is amugy sz.rtak bele. De már az sokat jelentett hogy ki lettek hívva, stb.

Meg gyerekeseknél detto ugyanez. Senkijuk meg semmi. Csakhát nekem se volt. Intézni kell mindent.

ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen akár hosszú évekig képes bosszút állni rajtad ahogy tud, akkor is, ha mar reg új kapcsolata van. Sose vagy biztonságban azután
ápr. 21. 17:47
 8/8 mandragora.gyoker válasza:
Puncica .)
ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!