Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan tartom megalázónak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartom megalázónak, hogy részegen jött el egy fontos találkozóra?

Figyelt kérdés
Egy 27 éves férfiről van szó, akivel nagyon mély lelki kötődés volt köztünk. Rengeteg dolgot megosztottunk egymással stb. Sosem voltunk együtt, de barátságnak sem tudom nevezni a dolgot. Fél éve ismertük egymást, a kezdetektől megvolt a fizikai vonzalom is, és egyik esti beszélgetésünk után le is feküdtünk, ami szintén hihetetlenül jó volt. Akkor együtt aludtunk és azt mondta, hogy nagyon fontos vagyok neki. Rá pár napra kérte, hogy beszéljünk, és mondta, hogy hagyjuk ezt az egészet és ne találkozzunk inkább többet. Kimért volt és bántóan rideg. Utána 1 hónapig teljesen idegenként kezelt. Ez 4 hónapja történt. Utàna viszont megint közeledni kezdett, eljött a baráti társaságunkkal iszogatni, ahol mások szerint is nagyon közeledett felém, majd utána mondta is, hogy mennyire örült, hogy látott és hogy újra tudtunk beszélgetni kicsit. Visszajelölt minden közösségi oldalon ahonnan kitörölt, és egy másik este után (ahol már kicsit flörtöltünk is egymással) írt külön, hogy mennyire jól érezte magát. Én egyre többet kezdtem érezni iránta és ezért másnap megkértem, hogy fontos lenne, hogy beszéljünk. El akartam mondani neki, hogy érzéseim vannak iránta, és lezárni vele rendesen ha neki nincsenek. Megbeszéltünk egy időpontot amit alig előtte lemodnott, hogy fáradt meg véletlen rászervezett mást. Aztán nem jelentekzett, majd több héttel később írt, hogyha ráérek akkor holnap beszéljünk, tudja hogy fontos nekem a beszélgetés. Ezen a találkozón részegen jelent meg, mert előtte benézett egy buliba. Túlreagálom, hogy tiszteletlennek éreztem, hogy tudja milyen fontos volt nekem, és mint kiderült sejtette, hogy szerelmet akarok vallani, mégis 1 hónapig váratott és akkor is részeg volt…azt gondoltam ennél tǒbbet érdemelt a köztünk lévő mély érzelmi kötődés….

ápr. 22. 13:36
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem jó kedvéből ivott, hanem mert józanul nem állna készen erre a beszélgetésre. Így viszont úgy éreztem “jelen” sincs valójában.
ápr. 22. 13:40
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

" akartam mondani neki, hogy érzéseim vannak iránta, és lezárni vele rendesen ha neki nincsenek. Megbeszéltünk egy időpontot amit alig előtte lemodnott, hogy fáradt meg véletlen rászervezett mást. Aztán nem jelentekzett, majd több héttel később írt, hogyha ráérek akkor holnap beszéljünk, tudja hogy fontos nekem a beszélgetés."


Nem is tudom minek álltál vele szóba pár héttel később. Azt se, hogy mit vártál tőle.

Ő olyan típus ezek alapján aki nem bírja a nyomást és itallal kompenzál. De te meg értetlen vagy, hogy annak ellenére, hogy lesz*rt te még taliztál vele.

ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
3%
Gondolom nem nézel ki valami jól, ezért nincs kedve hozzád, csak talonban tart
ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Az ilyen utolsó félék kíméljenek. És sajnálom ezt nagyon benézted, mert lonthogy kifejezttén jó nőnek tartanak és én is annak tartom magam. De nem értem ez miért releváns, éld ki a beszólásaidat magadon. Köszi
ápr. 22. 13:55
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe ezt a fazont! Már eddig se kellett volna, hogy szóba állj vele, de ezek után meg pláne!
ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem szeretném megbántani az érzéseidet, de bennem az a kérdés merült fel, hogy te mennyire tiszteled saját magadat, és mennyire van egészséges önbecsülésed és önérzeted, hogy még azok után is futnál egy férfi után, hogy közli, hogy ne találkozzatok, aztán egy hónapig idegenként kezel, letöröl az ismerősei közül a közösségi felületeken, aztán nem megy el egy megbeszélt találkozóra, mert akad érdekesebb programja, aztán részegen jön el egy újabb, veled megbeszélt találkozóra.



"azt gondoltam ennél tǒbbet érdemelt a köztünk lévő mély érzelmi kötődés…"


Tudom, hogy fájó ezzel szembenézni, de ha kölcsönös lenne, amit érzel, akkor nem így viselkedve veled.

ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit többet látsz benne, mint ő saját magában. Ez probléma.
ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%
Nézz utána a fazon hátterének, holt biztos, hogy találni fogsz valamit. Ez a fazon padlón van-és nem miattad. De ki akar keveredni abból amiben benne van-az tuti.
ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igen, el is mondta, hogy nem kölcsönös, csak nem értem, mint embert miért nem tudott megtisztelni annyival, hogy józanul leül velem beszélgetni, és nem szervez rá mást először. Arról nem tehet, hogy nem érez viszont, de emberkémt megalázónak érzem
ápr. 22. 14:41
 10/31 A kérdező kommentje:

Ezt még 7-nek írtam.

8-as, igen, elég rossz háttérrel jött, megosztott velem mindent a gyerekkori traumáin át egészen mostanáig. Pont emiatt gondoltam, hogy számítok neki

ápr. 22. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!