Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem bírom ki, hogy ne írjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ki, hogy ne írjak?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem, azóta ugyanúgy taliztunk beszéltünk, tehát nem nagyon változott semmi. Az utóbbi 1 hétbe viszont én megkértem, hogy ne keressük egymást és meglátjuk, hogy tényleg hiányzik e a másik. Viszont én már nem bírom, nagyon írnék neki, nagyom beszélnék vele.. mit tegyek? Maradjak no contactba vele ? Vagy kérdezzem meg mizu van vele?

ápr. 24. 15:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a legjobb ha nem írnál, és akár törölnéd is.


De már mind tudjuk, hogy ezt nem fogod megtenni.

ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes átgondolni, miért szakítottatok, mi történt.
ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Törölve van… de ígyis nézegetem a profilját..
ápr. 24. 16:01
 4/29 A kérdező kommentje:
Ő szakított, mert kiszeretett belőlem..
ápr. 24. 16:01
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit akarsz neki írni? Mit tudnál ezen változtatni?

Ő nem akar téged még jobban megbántani, azért nem küld el a francba és ezért beszélgetett veled eddig is. Ne alázd meg magad, semmi értelme.

ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írsz neki nem szeret téged. Ha nem akarsz rendőrségi ügyet abból, hogy zaklatnád akkor hagyd békén. Azt nem értem miért nincs önbecsülésed.
ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

#4 hát akkor hagyd a francba. Én is nézegetem néha az exfêrjem profilját (mi azért balhésabban váltunk el, de az utolsó pillanatig meg akartam menteni ezt az egészet). Egyszerűen ha valakinek nem kellesz, akkor nem kellesz. Nyisd ki az ajtót, had menjen. Tiltsd le nyugodtan. Alább fog hagyni a kísértés.

Arra szoktam gondolni, hogy szükségem van nekem arra, hogy fájdítsam a szívemet???

ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De már többször volt ilyen, hogy elhagyott aztán én tiltottam, jobban voltam már és visszatért az életembe. Mindig ezt mondta, hogy kiszeretett belőlem, de visszajött belé az érzés.
ápr. 24. 16:13
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
#8 ilyen nincs. Nem talált mást, nem talált jobbat. Ne dőlj be neki és ne hagyd magad hülyére venni.
ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy jön vissza az érzés. Nem volt épp más, azt meg tudta,hogy te tárt karokkal várod.

Majd megint elhagyott.

Ne csináld ezt magaddal!

ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!