Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy emberbe tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy emberbe tényleg csak egyszer tudunk beleszeretni?

Figyelt kérdés
Párommal sok rosszan átmentünk már, ha összekaptunk és nem beszéltünk egy darabig. Ekkor én kiszerettem belőle, de azután megújult erővel mèg jobban beleszerettem. Hogy lehetséges ez? Biztos hogy kiszerettem belőle, nem voltam bele szerelmes, csak szerettem , mint embert de aztán újra visszajött, ez lehetséges?

ápr. 25. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Lehet. Hosszú stabil kapcsolatokra jellemző.


Erre mondják azt, hogy ahol szikra van, ott tűz is.


Ahol meg csak hamu, ott sosem lesz tűz.


Mindig a 2 fél mély érzésein múlik.Egyszer fent-egyszer lent, hol egyik, hol másik húzza fel az érzéseket.

ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az egyes írja. Ahol megvolt a kezdeti tűz és valamilyen szinten megőrzik a szikrát, ott visszahozható. Nálunk is ez van. Nem csak veszekedések idején, néha csak szimplán belekényelmesedünk és utána észbe kapunk.
ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki hogy szereted?
ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám azt, hogy amikor nem érzed az intenzív szerelem érzést, akkor az elmulna. Egyszerűen arról van szó, hogy egy ember nem tud egyidejűleg kétféle ellentétes érzelmet érezni (pl ha szorongok durván, akkor nem érzem azt a nagy szerelmet), mert így működik az agy. Amint elmúlik a stressz, egyből megint minden jó. De közben sem múlt el a szerelem, a szerelem nem csak érzés hanem tettek összessége.
ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon megszerettem valakit, ráadásul még mindig szeretem.Pedig évek óta már másnak a párja.

Lehet,én vagyok a hülye, nem tehetek róla.

ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem lehet így érezni magad:


"Ekkor én kiszerettem belőle, de azután megújult erővel mèg jobban beleszerettem."


Ha valakiből kiszeretsz teljesen akkor nem lehet belészeretni kétszer.

Esetleg magadnak beszéled be, hogy belészerettél, de igazából a szerelem érzésébe szerettél bele.

A másik opció, hogy igazából nem szerettél ki belőle teljesen csak azt hitted és most is szereted, de az akkor se egyenlő azzal, hogy te újra belészerettél. Maximum "fellángoltál" érte, vagy az érzés iránt mint írtam.

ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!