Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemétség lenne így a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne így a szakítással egybekötve fel is jelenteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a páromat, de mint kiderült ő a drogot jobban szereti mint engem valaha... Kiderült, hogy füvet, LSD-t fogyaszt a haverjaival amit előlem titkolt. Esze ágában sincs lemondani róla és ha zsarolnám akkor csak újabb hazudozás lenne. Nagyon szomorú helyzet mert egyébként egy értelmes ember normális családdal... Sajnos a bögyömben van hogy ő simán vette hogy szakítok vele és esze ágában nem volt a drog helyett engem választani és nyugisan csak egy sima nézet különbségnek tartotta a dolgot és egyáltalán nem érti meg, mennyire nagy a baj. Úgy fogalmaz, hogy sajnálja, hogy én nem tudom őt önmagaként szeretni és más szemszögből nézni a dolgokat. Engem egyrészt felháborít hogy azt hiszi, itt ez a lényeg, ez egy ilyen történet, másrészt istenemre esküszöm, hogy nagyon aggaszt, hogy ide jutott. Nagyon szeretném, ha segítséget kaphatna, és nem menne teljesen tönkre, akkor is jót akarok vele, ha mi már nem leszünk együtt. Szóval ezért gondoltam a feljelentésre... Úgy tudom, nem menne börtönbe, mivel büntetlen előéletű és választhatná az elterelést. Legalább a családja is megtudná, és lehet rá tudnák venni a szakember általi segítségre. Csak félek hogy több is lenne a dologból, mert egy haverja barátnője azt pletykálta hogy már otthon is állít elő drogot, azt pedig lehet nem úszná meg...de az meg súlyos bűncselekmény, akkor valszeg díler is lesz belőle ami még egy bónusz lecsúszás. Szóval szemétség lenne vagy jót tennék vele végső soron? Nagyon nem szeretném ha a kapcsolatunk végéből azt tanulná hogy természetes dolog amit csinál, és még az én bajom, ha "nem tudom szeretni", és nincs következménye ennek az egésznek... Hát, tudok szerezni neki következményt, ami talán a javára válna.

máj. 15. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

A függő emberek többnyire a függőségük tárgyát választják a partner helyett. Sokan még a gyereküket is letojják, nemhogy a csajukat/pasijukat.

Te a saját sérelmeid miatt akarsz bosszút állni, hosszútávon nincs haszna, utólag viszont gyerekes és nevetséges lesz a viselkedésed. Ne dobd fel, lesz/van elég baja szerintem.

máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ez a lépésem vezetne ahhoz, hogy kapjon segítséget, akkor nagyon is lenne haszna.
máj. 15. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
FBI?
máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem! Nem vagy az anyja, felnőtt ember. Nem a te dolgod ezt megoldani.


Zárd ki az életedből, ne hozz magadra (több) baj! Az kell neked, hogy még ilyen ügyekkel foglalkozz?? Ezt az embert nem fogod se te, se a családja, se az állami nemtommi meggyőzni semmiről! Majd ha gallyra ment az élet, majd ha neki valóban rossz lesz, akkor esetleg akkor megpróbál változtatni. De ehhez az kell, hogy ő ezt így lássa és nem látja így.

Ez nem rólad szól és nem neked kell helyretenned. Te csak a saját életeddel törődj, keress mást.

máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
A bosszúval az a baj, hogy utána lelkiismeretfurdalásod lenne mert nem olyan fából faragtak téged. Látszik onnan, hogy nem vagy magadban biztos. A másik oldalát nézve az egésznek az a te saját problémád, hogy bánt téged az, hogy a drogokat választotta, az exed nem tehet róla. Sajnos, hogy így történt, de el kéne fogadni. Természetesen feljelentheted viszont ha nincs nála annyi adag nem tudom érnél-e vele el valamit azon kívül, hogy ő és a banda bosszút állna rajtad. Jobban tennéd ha elfelejtenéd az ügyeit inkább...
máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Hiába mantrázod most azt, hogy "csak neki akarsz jót", (még lehet, hogy el is hiszed magadnak), de igazából olyan mértékben sérült az egód, hogy ez nettó bosszú.

Amúgy hogy tervezted feljelenteni? "Rendőrség? A Bélánál van 1 g LSD meg 2 g fű, menjenek azonnal X címre".

Na ez az, amivel körbe fognak röhögni. Amúgy meg honnan tudnád majd mikor lesz otthon, és hogy egyáltalán lesz-e akkor nála bármi is? Inkább ne röhögtesd ki magad.

máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is legfeljebb magadat járatod le. Fogadd el, hogy a pasi épp úgy döntött, ahogy az várható volt ès ennyi. Nem kell rajta megsértődni és bosszút állni sem.

Ami meg a nézet különbség részt illeti, ez valóban az. Semmivel nem durvább, mintha bármi más miatt szakítotok. Ha egy másik szerhasználót keres, azt nem fogja zavarni a dolog hisz annak a szemszögéből ezzel nincs gond. Az, hogy morálisan nézve a társadalom "kinek a pártján áll" mindegy is, hisz a kettőtök eltérő életmódja, nézőpontja miatt szakítottál.

Hagyd békén a srácot. Minden felnőtt ember szuverén joga ott bszni el az életét, ahol jól esik neki.

máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
És ennek mi értelme?
máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ilyen, hogy a “drog helyett “ , alkohol téged választ valaki.


Soha, senkit nem fog megváltoztatni a te iránta tanúsított érzelmed.


Ő már függő, tehát beteg.


Azonnal, minél messzebb menekülj, mert ezeknek a személyiségük oly mértékben torzult, hogy senki és semmi nem számít, csak a szenvedélyük.

máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Jaj már megint te. Semmi baj nincs ezekkel a szerekkel, jelentsd fel nyugodtan, normális ember csak annyit tart magánál amennyit aznap el is fogyaszt, hacsak nem díler, semmit nem fognak találni nála.
máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!