Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan kapcsolatod amiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod amiben érezted kezd terhes lenni a problémák miatt?

Figyelt kérdés

De aztán negoldottátok és elmúlt a terhes érzés..mit tettetek megoldásként?


Hány éves kapcsolatban jött elő ez sz érzés?


máj. 16. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudjátok megoldani a problémákat mert csak tornyosulnak akkor szakítani kéne.
máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Volt ilyen, nem is lett megoldva.


Ez az érzés viszont csak akkor fog elmúlni, ha meg lehet oldani azt ami miatt ezt érzitek. Ha van állandó konfliktus forrás ami látszólag semmit sem változik akkor érdemes legondolkodni azon, hogy ennek így nem sok értelme van.

máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a jelenlegi, tulajdonképpen már csak nyomokban létezik.
máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, nem múlt el.

Áltattuk magunkat mindketten hónapokig, hogy a sok veszekedés oka az összecsiszolódás. Mind a ketten megsínylettük és kár volt ennyire ragaszkodni egymáshoz, de meg kellett tanulnunk ezt a leckét is.

máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fél év után kezdtek jönni a bajok, nem láttam mi lehetett volna a megoldàs, sajnos csak én láttam hogy gond van, az exem nem ismerte be. Remènykedtem, igyekeztem türelmes lenni vele, de nem változott sajnos. Alig 1 év után otthagytam, mikor már nagyon elfajultak a dolgok.. Akkor 20 éves voltam.

38/ N

máj. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!