Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg valid szakítóok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg valid szakítóok, ha kinőtték egymást az emberek?

Figyelt kérdés
máj. 22. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szakítani akar, az valid szakítóok, nem kell magyarázkodni.
máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyen hogy semmit nem fejlődött az illető munka, tanulás terén. Elváltak útjaink. Az nekem nem perspektíva hogy 20 évesen alkalmi munkából él. Ha meg nem talál akkor élősködik rajtam. Tanulni meg azért nrm tanult mert dolgozik...
máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki már nem felel meg neked, nem jó vele, nem szereted, akkor ennyi. Én is szakítottam már azért, mert túl nőttem a páromon, mert elmentünk egymás mellett és képtelen voltam boldog lenni a kapcsolatban, pedig, mint embert szerettem, csak már nem voltunk egymás párja többé.
máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakító ok valid.
máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 creativus ***** válasza:
0%

Minden szakítás rombol, sokszor csak évek múltán előbukkanó hatással. Kivéve, ha az még a kettejük testi együttléte előtt történik meg (ez ugyanis egy hormonhatás, az oxitocin hormon mellékhatása).

A legnagyobb rombolást a legelső olyan szakítás okozza, amely kapcsolatban volt szex is. Kevesen élik túl úgy, hogy nem okoz egy életre szóló boldogtalanságot. Ez azonban csak megöregedetten válik nyilvánvalóvá. Addig ugye van remény... (a lottó 5-ösre is van).

máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!