Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Élt -e már valaki borderline...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élt -e már valaki borderline syemélyiségzavaros férfival? Hogyan lehet a legfájdalommentesebben kilépni egy ilyen kapcsolatból?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Mit takar ez a fajta személyiségzavar?
2012. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
nekem elég lenne meghallanom egy ilyen a szakszót... azon túl be sem lépnék a kapcsolatba, vagy egyszerűen teló, net kikapcs...
2012. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Pont mostanában olvastam wikipédián erről, sok dolog rám illik, szerintem én is az vagyok kicsit. Bár nem is csodálom.

De nem értem a kérdést. Kilépsz belőle és kész. Nem hinném, hogy a borderline-osok annyira másképp fognák fel a szakítást.

2012. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Mert egy érzéketlen ribanc vagy utolsó.
2012. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Előtti. :)
2012. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Hát szerintem én is ilyen vagyok egy kicsit, sőt szerintem mindenki ilyen valamelyest, ez is olyan mondvacsinált betegség lehet mint a hiperaktivitás. Nem tudjuk lekötni a gyereket, drogozzuk be, és nincs probléma.
2012. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A borderline-nal gyakran együttjár a kodependencia. Azaz: szerezz neki egy másik nőt. Nem kell feltétlenül azelőtt kilépnéd a kapcsolatból, hogy összejönnek, meg is várhatod. Beteges dolgonak hangzik, de tuti megoldás arra, hogy ne akarja felkötni magát, téged, vagy hogy ne lőjön le egy fél egyetemet, és ne zaklasson életed végéig. Így úgy fogja érezni, hogy valójában ő fejezte be a kapcsolatot.

Vagy fokozatosan intézd úgy, hogy eltávolodjatok.

2012. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik rossz ötletnek. Hitesd el vele, hogy te csak visszahúzod.
2012. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt egy kapcsolatom egy pasival, aki elhitette velem, hogy teljesen normalis, nagyon szeret, es akar engem. Ebbol az elso nem volt igaz, pedig mar majdnem osszekoltoztunk. Aztan a noverevel joba lettem, es hiaba szerette az occset, mondott egy ket dolgot, es csodalkozott hogy az ccse nem mondta el nekem, hogy folyamatosan ongyilkos akar lenni stb.. velem is eljatszotta, meg tetszhalottnak is tetette magat amikor a varosban voltunk. Nekem ez mar sok volt, egyszeruen eros voltam, es mondtam ok hat velem ezt senki nem csinalja. Ha mar annyirszor kiakarta magat nyirni es nem tette, hat most sem fogja. Aztan nem is tette vegul. JO eleve hazudott nekem, tehat nem volt helye megertesnek, azok utan hogy becsapott.
2012. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Es aztan beken hagyott?
2012. ápr. 19. 10:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!