Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha néhány hónap után (tehát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néhány hónap után (tehát nem olyan hú de komoly kapcsolat után) szakítani akartok valakivel, akkor hogyan lehet azt a legkíméletesebben közölni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
"Sajnálom, de nemhinném,hogy ez a kapcsolat közös jövőhöz vezetne, menj el,ok? CSaK MENj!! NE NÉZZ VISSZA CSAK MENJ!"
2012. ápr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Mindenhogy fájni fog neki.Szóval inkább mondd el az igazságot, az mindig célravezetőbb, mint a "nem vagyok jó neked, neked jobb kell, mint én.." és társai.
2012. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy őszinte. Ha elég intelligens és felfogja, amit mondasz, meg fog érteni. Ha őszinte vagy vele, azt érezni fogja. A helyedbe tudja képzelni magát és tudni fogja, hogy hasonló helyzetben ő is szakítani akarna. Ha rosszul érzed magad vele, mondd el neki. Már csak nem akarhatja, hogy vele maradj és boldogtalan legyél. No persze az egészhez az az első lépés, hogy saját magaddal őszinte legyél és tudd, hogy egyáltalán mi a gondod.
2012. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp legyél nagyon megértő és empatikus vele, bár ezzel szerintem nem lesz gond, hisz itt vagy és a kérdésedből sugárzik hogy rendes ember vagy.


Te vagy a lány vagy a fiú?


A pár hónapos kapcsolat még nem jelenti azt hogy nem lehet hű de komoly, minden az érzelmektől függ. Kialakulhat olyan mély is, ami erősebb mint egy másik több éves. Például nekem egy 2-3 hónapos kapcsolat után a szakítás jobban megviselt egyszer mint egy 2 éves.


Sok minden függ a másik féltől is hogy milyen ember valójában. Mennyire erős lelkileg. Mert ha igazán szeret és megérti akkor el fog engedni, nem próbál kötni, semmi lelki terror és hasonló viselkedések.


A kérdésre válaszolva szerintem az a legjobb, ha személyesen, valami nyugodt helyen, ahol nincsen sok ember tehát ne egy kávézó közepén (ahogy egyszer velem is tették) mert az nagyon megalázó lehet neki. Ki tudja mit vált hirtelen ki belőle, lehet sírni fog, vagy szeretné kibeszélni de a sok idegen ember miatt ez nem megy.


Add meg neki a lehetőséget hogy megbeszéljétek a dolgokat. Készülj fel úgy a szakításra hogy tudj beszélni az okokról, nyugodtan kedvesen ne bántóan. Hadd beszélje ki magából, vagy sírja. Az őszinteség alapvető legyen, a többet érdemelsz és hasonló nagyon rossz, a megalázás érzését kelthető szövegeket feletsd el. Légy őszinte, ne keress kliséket, mond neki hogy nagyon sajnálod de nem ő az igazi. Illetve egy klisé-t mondhatsz mert az szerintem teljesen jó, hogy reméled megtalálja majd az igazit.

2012. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd hogy"Álljon fel akinek van barátnője. Te ülj le"
2012. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!