Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez szakitast jelent? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakitast jelent? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 honapja voltunk egyutt. Mielott "eltunt" volt egy beszelgetesunk, azt mondta o bizonytalan, se veled se nelkuled helyzetben van de tudja, hogy ha azt mondana, vege, tuti megbanna. De ha nem mondana, azt is, mert megint itt tartanank. Akkor azt mondtam neki, hogy ha o ennyire bizonytalan, sajnalom es elkoszontem. Harmadnap reggel kaptam egy oriasi viragkuldemenyt a szulinapomra, tole volt. Aztan egyutt toltottuk a hetveget, minden ok volt s aztan eltunt. Irtam neki par nap utan, hogy megbantottam-e valamivel, vagy ugy dontott, vege? Visszahivott egy ido utan, akkor nem tudtam felvenni, de mikor lattam visszahivtam, nem vette fel es azota semmire sem reagal. Megkerdeztem azt is, hogy ez most szakitas-e. De erre sem jott valasz. Mit jelenthet ez? Mit tehetnek?

2012. máj. 25. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű csak gyáva volt ahhoz, hogy szemtől szembe szakítson, lépj tovább!

A virág és a hétvége meg bizonyára azért volt, mert volt benne annyi emberség, hogy ne tegye tönkre a szülinapodat.

2012. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyáva nyúl. Legyenek elvárásaid neked is! Tényleg ez kell neked? Mi lenne, ha nem Te próbálnád meg megfejteni az ő érzéseit? Hol vagy TE ebben a történetben?
2012. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha annyi emberseg volt benne, akkor annyi miert nincs, hogy ne tartson bizonytalansagban, hanem legalabb egy sms-ben ( bar az is gyava huzas) megmondja , mi a szitu.
2012. máj. 25. 13:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent, a szulinapom utan reggel elvaltunk, mert neki dolgozni kellett menni. Aztan par oraval kesobb o hivott fel, hogy kozos programot csinaljunk es egyutt is toltottuk azt a napot is es az ejszakat meg a masnapot is. Ha csak a szulinapomat nem akarta elrontani, akkor nem keresett volna utana is es toltotte volna velem a kovetkezo napokat is, nem?
2012. máj. 25. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is botlottam már ilyen paliba, sajnos ezek súlyosan surmó gyáva gyökerek, akik képtelen megmondani, hogy vége.

Várhatsz még a végtelenségig, míg magadtól is rájössz, hogy vége.

Ne keresd, törődj bele, hogy ő lelépett, csak túl féreg ahhoz, hogy ezt megmondja neked. Esetleg ha nem tud senkit megdugni a továbbiakban, majd jelentkezik, ezesetben is csak küldd el a pecsába.

2012. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a szex miatt volt velem , ezt biztosan tudom. Ezen kivul o egy egyenes es szokimondo ember, aki ezert sokszor durvanak is tunik. Azert nem ertem ezt az egeszet.

Nem lehet, hogy bizonytalan es nem akarja teljesen meg folegetni maga mogott az utat, mig nem donti el, mi legyen? Vagy varja, hogy nyomuljak jobban, hogy lassa, tenyleg kell nekem. Mert elegge onbizalomhianyos ember.

2012. máj. 25. 14:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Azota felhivtam pentek este, kerdeztem, mi a helyzet, mi a valasz a kerdesemre, azt mondta, hogy rengeteg a problemaja a melojaval kapcsolatban szornyu es zuros hete volt, azert nem is hivott es most is hulla faradt.( epp kulfoldon volt a meloja miatt es jott hazafele)Mondtam, hogy ok, akkor most hagyom pihenni es ha ugy gondolja, majd szoljon. Azt mondta ramcsorog. Azota nem csorgott.
2012. máj. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!