Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem magam túl végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl végleg a szakításon? Mivel foglaljam le magam ha nincs több ötletem és teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés

Már 3hónapja, hogy vége lett de még mindig nem tudtam feldolgozni. (2 évig voltunk együtt) Az első két hétbe volt a legrosszabb akkor éjjel-nappal sírtam, teljesen elhagytam magam semmi életkedvem nem volt. Utána a barátaim segítségével valamivel jobb lett a helyzet, mentem velük bulizni, minden fele a családdal is sok időt töltöttem lefoglaltam az agyam. A következő hónap elég jól sikerült sok programom volt. Viszont most megint a padlón vagyok már vagy 3hete nagyon... mindenről ő jut eszembe bárhova megyek bármit csinálok, nagyon hiányzik:( ő volt nekem az első és még most is szeretem annak ellenére, hogy fájdalmat okozott és tudom, hogy már egyáltalán nem illettünk össze. Már sírni sincs erőm, folyton vele álmodok. Mit tegyek? Szeretnék újra olyan boldog lenni, mint vele voltam, de már lassan a hitem is elfogy, hogy lehet még jobb is és csak őt akarom, pedig tudom, hogy lese szarja a fejem ő már rég elfelejtett.

17/l



2012. máj. 28. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj, olvass, fórumozz, kezdj el sportolni.

Ha semmi nem megy, akkor az élet olyan, mint a motor: be kell rúgni. Hülyítsd a srácokat, élvezd, hogy szabad vagy, senki nem szól bele, mit csinálsz, hogy öltözöl, hová mész. És a hülyített srácok között hátha lesz egy, aki megfog.


24/N

2012. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdj sportolni, járj buliba, vásárolgatni stb:) engem ezek mindig felvidítanak, ha rossz a kedvem. 19/L
2012. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amit te szeretnél abból csak az lenne, hogy teljesen kiszolgáltatod magad a srácnak és ha majd kedve lesz hozzád akkor max ágybabújtok.....fájdalmas de ennyi nem több.....a másik dolog, hogy szerintem nem kéne hülyítened a fiúkat, mert miért ők szop.janak azért mert te szomorú vagy a volt pasid miatt, aki le se sza.r....szóval nehéz időszak áll előtted, de idővel úgy is jön valaki aki majd elvarázsol és akkor hidd el egész másképp fogsz tekinteni az exedre....sok sikert :) (20 F)
2012. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg másokkal ismerkedni. Nézz körül hátha van valami helyes, szingli pasi a környezetedben. Vagy menj el valahova szórakozni a barátnőiddel, táncolj és lehet, hogy lesz valaki akinek megtetszel. :)

És tudom, hogy nehéz, de azokat a dolgokat amik rá emlékeztetnek tedd el. Ne legyenek szem előtt. Lehetőleg a facebookját se nézegesd. Tudom, hogy kíváncsi vagy, hogy mi van vele meg minden, de ha valamit akar úgyis ő fog keresni. Ha találkozol vele ne mutasd ki mit érzel, ne könyörögj neki, hogy bocsásson meg, ne alázd meg magad. Inkább játszd meg, hogy nem is hiányzik.

Ezen kívül amik még nekem beváltak: nézz vicces filmeket, lehetőleg olyat ami nem nyálas. Ajánlom a dögölj meg john tuckert! :D Ez a film arról szól, hogy hogyan égetnek le egy fiút.

Ha mély ponton vagy próbáld meg elterelni a figyelmed. Ha más nem jut eszedbe takaríts :D Az még hasznos is.

Írd fel a rossz tulajdonságait a srácnak és amikor hiányzik olvasd el őket.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!