Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ideje felébredni az álomvilágb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje felébredni az álomvilágból, de hogyan?

Figyelt kérdés
Állandóan eszembe jut a vele fűződő emlékeim, és akárhogy takargatom fáj mert szeretem de nem tudok mit tenni ha ő nem jön el a távolság miatt,akkor nincs mit tenni. De az a helyzet hogy mindenkiben az ő tulajdonságait keresném és nem felel meg senki az elvárásaimnak.Nekem ő különleges volt, és ráadásul nem tudok mit kezdeni a külföldi nyelvel amit tanított nekem....És állandóan álom világban éllek ideje felébredni ...elképzelem hogy mi lehetett volna vele ...nagyon bele éltem magam....Nincsenek barátaim nincs ki feledtesse velem...

2012. júl. 6. 10:37
 1/7 ASOT ***** válasza:

hát igen..ideje lenne észhez térned , mert különben megöregedsz egyedül és egy szép napon rájössz h mennyire elb@sztad az életedet, 1 ember miatt!

Erre nincs konkrét válasz! Ugysem tartanád be mert ő a minden ő a tökély!

Magadnak kell ezt lezárnod! És beleugrani egy hideg vízbe..

2012. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mintha leírtad volna a gondolataimat, pont így érzek én is most. És ugyanígy nem tudom a választ.
2012. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok... nem tudom a választ.. habár mi még elvileg együtt vagyunk, de csak játszik velem, vagy nem is tudom, mert szerelmes belém ez nyilván való, de nem tudok én sem mit csinálni ezért tanácsot sem tudok adni.


16/L

2012. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nehéz úgy párt keresni ha tudom hogy kihez bújnék szívesebben...Nem biztos hogy jól érezném magam mással ...De végül senki sem egyforma...meg kell próbálni..
2012. júl. 6. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:

keress hobbit, ismerkedj, fogadd el, hogy vége.

javaslom neked a hétköznapi pszichológia: újra egyedül című könyvét, antikváriumokban még lehet kapni, meg bookline-on.


megfogalmaztad a problémát, akkor már a megoldást is tudni fogod rá. az meg, hogy mindenkiben őt keresed, el fog múlni, lehet, hogy csak 1-2 év múlva, nálam már fél év alatt is elmúlik.

2012. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyelőre semmiképp se párt keress!!!!! barátokat. ez legyen az első. pasikat most hagyd.
2012. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen mert akkor mindenhol csak azokat a szép barna szemeket keresném és azt a helyes kis gödröcskét az arca jobb oldalán...És érdekes mert akár hogy is összevesztünk soha nem beszélt csúnyán sem velem sem rólam..
2012. júl. 6. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!