Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátom vagy az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom vagy az új barátom? Elég nagy a probléma.

Figyelt kérdés
Na arról lenne szó, hogy a volt barátommal októberbe jöttünk össze (10 hónapja) és én a 9. hónapforduló előtt pár nappal szakítottam vele. Igazából elég fura fazon volt. Félős, visszahúzódó, úgy tett, mintha nem érdekelném ha társaságban voltunk, nem jártunk el sehova, lényegében csak a suliban találkoztunk, ott is én kerestem. Szóval nem volt valami jó, de mégis szerettem, mert amúgy nagyon aranyos meg figyelmes, meg humoros volt. De egyszer csak mégis elegem lett abból, hogy ha én nem keresem, akkor lényegében soha nem beszélünk/találkozunk. Ráébredtem, hogy nem szeretem már. Erre rá kb 3 hétre összejöttem egy sráccal, akivel azóta is nagyon jól megvagyunk. Egyszerűen tökéltes minden, úgy gondolja én vagyok számára a tökéletes nő, és én sem találtam még egyáltalán semmi negatívumot benne. Jó párszor megjegyezte (persze csak hülyeségből, de azt hiszem komolyan is gondolta) már h ha szakítanék, vagy visszamennék a volt barátomhoz csinálna valamit magával. Rendben, eltelt 1-2 hét. A volt barátommal néha chateltünk, beszéltünk. Egyszer cak előállt azzal, hogy ő még mindig mennyire imád, és hogy vissza akar kapni. Ezt jó hosszan kifejtette nekem. Persze tudja h együtt vagyok a másik sráccal, de úgy kb nem érdekli. Múlthét pénteken elmentem egy buliba, a barátom nem jött, viszont az exem ott volt. Eléggé részeg volt, és elmondta h mennyire szenved amiatt h nem vele vagyok, és h már ez alatt a 3-4 hét alatt mennyit fogyott, mert nem bírt enni. (amúgy látszott is rajta) Azt mondta h megőrül nélkülem, és legszivesebben öngyilkos lenne. Nagyon a padlón volt. És hát most nem igazán tudom, hogy mit csináljak. Vagyis tudom, hogy a mostani barátommal maradok, de mit kezdhetnék az exemmel. Beszéltem már erről a barátommal is, beszélt exemmel, hogy mi most mennyire jól megvagyunk, és ne tegye tönkre. Azóta leállt az írogatással, de félek, hogy ezzel csak még rosszabbat tett. Mit gondoltok róla? Milyen megoldás lenne jó neki is? Nem akarom, hogy szenvedjen miattam :\

2012. aug. 7. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni, én is voltam már ilyen helyzetben:( A volt barátodat csak az tenné boldoggá ha vele lennél újra, de ezt nem kaphatja meg mert te már mást szeretsz. mondhatod neki, hogy maradjatok barátok de valószínű nem tudna a barátod lenni ha még mindig szeret téged. az neki a legjobb ha nem is beszéltek, akkor talán el tud felejteni téged.
2012. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de a kérdésben megkérdezed hogy az ex vagy a mostani, aztán leírod hogy a régi semmiképp, de azért csetelsz vele és szerintem húzod is az agyát. Ha mégis választani kellene azt nagyjából úgy tünteted fel, mintha a tarkón lövés és az ötöslottó főnyereménye között kellene választani! Tulajdonképp hezitálsz, de mégse.


Na most akkor mi van?

2012. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszi, igazából akivel eddig beszéltem ők is mind ezt mondták, ezt fogom tenni! :)

2. válaszoló: igen, hezitálok, mert nem akarom h a volt barátom valami hatalmas hülyeséget csináljon. azt hiszem igazából csak egyetértést vártam h jó úton járok-e. szóval neked is köszi :)

2012. aug. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!