Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás után mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után mennyi idő után normális újra kapcsoltba lenni?

Figyelt kérdés
én pár napja szakitottam a baratommal de én nem birom nekem kell valaki akivel el tudom felejteni mit gondoltok?túl korai?nem a szex miatt egyáltalán!!!

2012. aug. 9. 21:02
 1/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát várd meg míg kimegy az ajtón utána előbújhat a "másik".
2012. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
háth szerintem amikor , alkalmad van rá ,... eddig a legtöbb csaj azzal utasított el , hogy még szenved az előző miatt s nem kell neki barát ....
2012. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
idáig én is igy voltam de nagyon szerettem a volt baratom és mindenről csak ő jut eszembe gondolom egy más pasi társaságába oldodik a hangulatom
2012. aug. 9. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok mint te...igaz hazudnék,ha azt mondanám,h nem szerettem/szeretem,de már nem olyan intenzíven mint a legelején...én szakítottam vele,mert játszani és kihasználni nem akartam őt,de tök mindegy,mert mások szemében úgyis úgy tűnt,mint aki ezt csinálja...már egy hónapja h szakítottunk és én is más fiúnál kerestem a vigasztalódást(míg vki megszólná egyikkel sem feküdtem le) de inkább csak csalódások sorozata ért,mint vigasz...én azt tudom mondani neked,h bulizz,élj...mindegy mit csinálsz,csak próbáld lefoglalni magad...az idő minden sebet begyógyít:)
2012. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én, személy szerint, még egy év elteltével sem szeretnék új kapcsolatot... ez persze nem általános, de én így gondolom.
2012. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Relatív. Ha csak búfelejtőnek kell az új kapcsolat, még bőven korai.
2012. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ehez csak annyi a hozzá fűzni valóm hogy ha te menekülsz a problémáktól miért nem magadban keresed a hibát,gondolom te hagytad el a párod.Ez nem megoldás hogy egy kapcsolatból ki egy másikba be.Ha szeretitek egymást mindent meg lehet beszélni ha viszont nem örülj hogy kicsit szabad lehetsz és kipihenheted magad
2012. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ő szakitott velem én szeretem
2012. aug. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!