Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt mással is ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt mással is ilyen?

Figyelt kérdés

Barátom néhány hónapja szakított velem, de nagyon rövid ideig voltunk együtt, és én még mindig szeretem. Viszont így a nyár alatt sikerült valamelyest elfelednem őt, de ma éjjel szerepelt az álmomban, és ez valahogy visszahozta, újra felébresztette benne az iránta táplált érzéseimet. Annyira rossz, nagyon hiányzik...

Mit tehetnék, hogy újból el tudjam felejteni?

Történt már mással is hasonló?



2012. aug. 10. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is történt. És az azért volt, mert megviselt a szakítás. :S
2012. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Négy éve szakitunk az exemmel,mert megcsalt.Már van uj kapcsolatom 3éve.A minap álmodtam az exemmel,hogy együtt vagyunk csókoljuk egymást stb.Hát ugy ébredtem fel,hogy azóta nem megy ki a fejemből :D azóta sokat gondolok rá.Amugy a 4év alatt soha nem futottunk össze
2012. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!