Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom kiverni a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből a volt csajomat mit csináljak már?

Figyelt kérdés

7 hónapig voltunk együtt én 3 szor kidobtam , mert sokat veszekedtünk(és más is)...aztán 4 szerre is és ő megint csak mint az elöző 3 esetében elkezdett könyörögni, hogy kezzük ujra és én bele mentem, de ő már nem. Kért 1 hét szünetet ami így jobb is...de ő 3 nappal szakítás után már talált mást és most állítólag ő nagyon boldog.

Én meg nem tudnák már vele össze jönni mégha lehetőség is lenne rá, nem is akarnák max megdugnám 1 szer és kész.

Csak valamiért nagyon hiányzik és úgy érzem ,hogy jobbat nem fogok nála találni (nem külsőre) bár ő is egy idióta volt és hát nagyon rossz volt vele lenni..sokszor már annyira taszított, hogy nem is tudom elmondani néha már ott voltam, hogy megfojtom:D.. kb 2 hete történt a szakítás és még mindig a fejembe jár mindig. Gondoltam ,hogy ha más lány lenne akkor már sokkal jobb lenne, nem gondolnák rá annyit stb..meg,ha elmennék ide oda bulizni és keresnék valami apakomplexusos k*át

megdugnám és kész talán jobb lenne, de valamiért csak akkor áll fel a farkam ,ha rá gondolok ...és szerintem ezért nem is lennék ilyenre képes:/ szóval nagyon idegesít ez az egész, én teljessen egyedül maradatam 1 haverom sincs vagyis van de túl éretlenek hozzám és nem tudok velük teljessen kikapcsolódni.Ő már rajtam szerintem teljessen túl van. Kimozdulok nem itthon ülök egésznap(persze ha van pénzem kimozdulni:D)

minden nap testépítek de azt már régóta, és nem is kikapcsolódás az egész hanem megszokás. :S mit kéne csinálnom?



2012. aug. 15. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
én19ő25
2012. aug. 15. 16:03
 2/4 anonim válasza:
lehet, hogy nem is ő hiányzik neked, hanem a szex, mert ugye amikor jártatok akkor volt kivel együtt lenned, most meg hirtelen nincs senki..
2012. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver veled komoly gondok vannak. Remélem sok pofára esés lesz még az életedben és talán felnőtt férfi lehet belőled nem ilyen kis taknyos gyerek.
2012. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cukorka<3 ***** válasza:
Már nem azért de te se tűnsz valami "érettnek" az írásod alapján...:) Mást nem tudsz tenni járj el bulizni, csajozz tartós kapcsolat meg még nem való neked.
2012. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!