Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogy szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy szoktátok "helyreállítani" a megtépázott önbizalmatokat? 21/L

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom (2 év után). Akkor nagyon padlón voltam, de rá egy hónapra elkezdett udvarolni egy srác, aki végül közölte, hogy bocs mégse akarok tőled semmit. Tudom, hogy korán randiztam a szakítás után, de így hozta az élet, nem akartam visszautasítani a srácot, mert amúgy szimpatikus volt. Most már végképp teljesen szarnak érzem magam. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

2012. nov. 18. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

menj el a barátaiddal szórakozni és egyenlőre koncentrálj a munkára/tanulásra

légy te a középpontban és ne egy pasi :)

foglalkozz magaddal, h jól érezd magad a bőrödben és légy társasági ember...nem szabad h egyedül begubózz a gondolataidba

2012. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!


Én is ezt csinálom, de valahogy mindig visszavágyom hozzá, amikor egyedül vagyok otthon az ágyban hiányzik, hogy nincs mellettem, meg nagyon válogatós lettem azóta. Valahogy senki sem felel meg. De lehet az is közrejátszik, hogy a volt barátnőm szakítás után nagyon csúnyán összehordott mindenféle szarnak, pedig elég sok élményt adtam neki a 2 éves kapcsolatunk alatt.

2012. nov. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ASOT ***** válasza:

1-es jól mondja.


Az exhez azért vágyik vissza néhány ember, mert már ismeri, mert nem kell előröl kezdeni mindent, ismerkedni, randi, vajon milyen a szex?? A régit ismeri, semmi sem újdonság.


De még is szakítottak!!


Ezek után sokan elkezdenek kapkodni sietni, gyorsan ismerjük meg ésatöbbi, aztán hamar jön a koppanás is. Jobban meg kell ismerni az illetőt mielőtt közelebb engedjük magunkhoz, de sajnos ezt is sokan elb@sszák....

Aztán jön a sírás, hogy én megismertem és ő is engem, és nem voltam visszafogott és még sem kellettem...max szexre.


Hát persze mert fejest ugrotok a kútba...

2012. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csak szerintem az egyes válaszoló már eleve eltervezte a szakítást és általában azok nehezebben lépnek túl akik ennek a szenvedő felei.
2012. nov. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is pl most se aludtam egy órát se emiatt, azért tudtam az előző komimat 4-kor írni.
2012. nov. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerintem is ez sok mindentől függ. Egyrészt attól, hogy ki szakított kivel. Függ az ember személyiségétől is. Van aki le tudja sz*rni, azt tudja mondani, hogy ha nem kellettem neki, akkor menjen a francba.

Én nem vagyok ilyen sajnos.

Amúgy esetemben a 2. sráccal semmi nem történt, nem feküdtem le vele, vagy ilyesmi. Csak randiztunk, megcsókolt és megfogta a kezem. De nekem már így is fáj, hogy nem kellettem neki :(

Amúgy én is próbálom magam elfoglalni máshogy, pl. járok társaságba, sportolok, tanulok, szóval próbálom hasznosan tölteni az időt, de amikor egyedül maradok, főleg esténként, rám tör a sírhatnék, szeretetre vágyom és arra gondolok, hogy mi baj lehet velem, ha senki nem akar velem lenni.

2012. nov. 19. 08:03
 7/12 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

nem tervezett szakításról írtam és én is nagyon ramatyul éreztem magam anno

viszont az volt a kérdés h mit tehetne a kérdező...hát azt tehetné h próbáljon meg kevesebbet gondolni a dologra és tegye saját magát a középpontba...az h ez nem sikerül neki, vagy nehezen megy, az már egy másik kérdés

meg kell próbálni és idővel jobb lesz

hajrá :)

2012. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de pl neked hány fiúval kellett szexelned ahhoz, hogy elfelejtsd az exedet? Mert nekem valahogy egyik lány se túl kielégítő. Vagy egyáltalán a szex miatt ment tönkre a kapcsolatotok, vagy más miatt?
2012. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

el költözött és azért...

hát nekem utána sokáig (kb 1 év) nem volt kapcsolatom (egyéjszakás sem) és ahogy megismerkedtem a mostani barátommal...stb. teljesen jó vele a szex

neked talán azért nem jó más lányokkal, mert őket nem szereted úgy, ahogy az ex-edet szeretted...hidd el a szex minőségén sokat dob az érzelem

2012. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*elköltözött
2012. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!