Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Nagyon kapcsolat párti vagyok, elítélek minden egyéjszakás sztorit és hasonlót. Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt, fél éve összeköltöztünk. Kiderült róla, hogy annó mikor velem összejött 1-2 héttel előtte kevert egy sráccal, csak szex és más semmi című sztori. Tudom, hogy előttem volt meg semmi közöm hozzá és régen is volt, de úgy érzem, hogy félre ismertem és ő is olyan mint a többi, ki tudja ezen az alapon, hogy miket nem tudok még róla. Teljesen kiábrándultam belőle, érintését sem tudom elviselni, jóformán a hátam közepére sem kívánom, pedig tényleg nagyon szerettem, az első lány volt akivel tényleg úgy éreztem hogy csak vele tudok élni, nélküle nem. Elmondása szerint szex nem is volt köztünk, csak amolyan ""kéz-száj" játék, de persze ezt sem hiszem el, és ez is gáz önmagában. Most hazament pár napra a szüleihez....

2013. febr. 9. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

"Elmondása szerint szex nem is volt köztünk, csak amolyan ""kéz-száj" játék, de persze ezt sem hiszem el, és ez is gáz önmagában."


Ez a mondat nekem elég zavarosnak tűnik...

2013. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Egy kicsit túldramatizálod...
2013. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem feküdtek le egymással. Kézzel és szájjal kényeztették egymást. Én nem hiszem el, hogy csak ennyi volt, hanem szexeltek is véleményem szerint. De ha csak ennyi lett volna semmivel nem gondolnám enyhébben a dolgot mintha szex is lett volna közöttük...
2013. febr. 9. 19:30
 4/25 A kérdező kommentje:
nem tudom túltenni magam rajta, eddig ő volt a nagybetűs NŐ számomra, és minden amit eddig hittem róla szerte foszlott
2013. febr. 9. 19:30
 5/25 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ők nem feküdtek le egymással így már értem...Hogy derült ki a keverése? Ő mondta el vagy te jöttél rá? Mert ez a nem mindegy.
2013. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát nem igen értelem a dolgot, de ha kiábrándultál, az nem a folytatás leggyakoribb előjele.
2013. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
én jöttem rá...
2013. febr. 9. 19:32
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted, ezt el tudod nézni neki. Akkor még nem voltatok együtt, én nekem is van hasonló sztorim, és a párom is pont ilyen kapcsolatpárti. Én előtte (tudom, most lenézel, de én magamat nem:)) mielőtt összejöttünk, 1 héttel előtte lefeküdtem valakivel. Mára 5 éve együtt vagyunk, és gyerekünk is van, és ugyan úgy szeretjük egymást.


Ő felfogta, hogy ez volt és kész. De ha tényleg ennyire zavar, és nem fogsz rajta túllépni, egy kicsi próbáljátok meg szüneteltetni az egészet, szerintem.


De tényleg picit felfújod:)

2013. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

"én jöttem rá..."


Na ez a baj. Így én sem bíznék benne nagyon. Nem halt volna bele, ha elmondja rögtön a kapcsolatotok elején, talán nem szedted volna le érte a fejét. Így viszont már fenn áll a gyanú, hogyha ezt eltitkolta, akkor mást is elfog. Bizalom=0.

2013. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ettől tartok én is
2013. febr. 9. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!