Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 23/F vagyok. Három év együttlé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23/F vagyok. Három év együttlét barátnőmmel. Két éve összeköltözés. A hazugságok az ő irányából szétszakítottak minket. Esetleg ha valaki tud értelmes válaszokat arra hogyan lehet ezt túlvészelni. Megköszönném. Help. Pls?

Figyelt kérdés
A nap minden percét együtt töltve éltünk. Kivétel munkaidő, egyebek. Baráti kapcsolatok hanyagolva csak neki életem. Egymásnak éltünk. Szakítás. Három napja csak zokogás és magamba roskadás. Qrvára ne gyertek azzal hogy lónyál szánalom vagyok vagy hogy gondoljak a rosszra a kapcsolatból a qrva életbe. /és rohadtul tudok helyesen írni de most rohadtul leszrom/ Istenem. Annyira fáj. új érzem baj lesz. :S :''' ( (

2013. febr. 21. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél konkrétabb kérdést nem is írhattál volna...Egyébként ilyenkor jön a szívás, mikor a barátokat lesz*rod, ilyenkor nem fog senki melletted állni. Sose értettem a kettő miért nem fér össze.
2013. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Gondolj a rossz pillanatokra. Nekem az segített.

Milyen hazudozások voltak?

2013. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

csajok jönnek mennek. barátok elhanyagolása szar ötlet. tapasztalat. én is így jártam csak nálam 4 és fél évről volt szó. vannak még a világon csajok, csak most rajtad van a szemellenző.. lépj túl rajta, vagy szenvedj /azzal csak magadnak ártasz, ha nyitott vagy a jó dolgokra és tovább tudsz lépni, akkor élhetsz teljes életet/..

amúgy írtam az elöbb egy regényt csak nem küldte el -_-

2013. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy már egy hülye k*rva miatt érezd magad szarul! Fel a fejjel! Inkább neki kéne szenvednie, nem neked! Többet érsz annál, hogy egy ilyen nő kihasználjon, és taccsra vágjon!
2013. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
valami ötlet pls...
2013. febr. 21. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Dobd ki a csajt, nem érdemel meg!
2013. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
zene, sport, valamit csinálj, ami leköt, mert ez így nem maradhat. egy idő után enyhülni fog, de most erősnek kell lenned és elterelned a figyelmedet. és tudod, hogy ezt kell tenned!
2013. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nincsenek célok... anélkül nehéz... nagyon nehéz
2013. febr. 21. 15:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Szerelmes voltál ennyi, ezért ilyen rohadt szar. Viszont ki volt a legjobb barátod, de tényleg olyan akivel beszélhettél. Mi lenne megkeresnéd, tudom nem egyszerű, de legalább beszélhetnél valakivel. Baj? Majd nem mondtam egy szépet!! Eszedbe se jusson, b.assza meg. Férfiből kevesebb van, nőből rohadt sok! Ebből indulj ki. Legközelebb olyat válasszál, aki jobban szereted Téged, mint Te őt. N
2013. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek. Igyekezni fogok:)
2013. febr. 21. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!