Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzik sokan úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik sokan úgy, hogy szakítás után kib*sszanak azzal, akit egykor szerettek?

Figyelt kérdés

Azt mondják fel kell nőni ahhoz, hogy az ember ne foglalkozzon az ilyesmivel, de még felnőtt korban is látom azt, hogy ez nem megy sokaknak.


Vissza emlékezve, a suliban volt, hogy két osztálytársam járt 1-2 évig, majd szakítottak, és utána még volt 1 év és az utolsó évben ment a k*cseszés a másikkal. Ha megkérte a tanár, hogy szóljon neki hogy lesz dolga, vagy miből írjon esszét, akkor direkt elhallgatta, vagy puskázott, és direkt beköpte a tanárnak ott az órán.

És olyan öröm volt az arcán a csajnak, hogy felnyomta a volt barátját...


Munkahelyen is megy ez. Pedig ott már "felnőttek" vannak.

De munkatársak, akik régen jártak, azok direkt nem szólnak egymásnak, hogy még meg kellene ezt-azt csinálni, mikor a főnök mondja, hogy "Mondd meg neki jó? Szólj neki! Üzenem!"

Utána meg mivel nem tudott róla, és nem csinálta meg, kapta a lehordást a főnöktől.

A csaj megint csak nagyon öürült, hogy most kapott a volt barátja.


Miért érzik egyesek azt helyesnek, hogy azt, akit egykor szerettek, most meg kell szivatni, ahol csak lehet?

És úgy látom kinőni se nővik ki ezt sokan, szóval mégis csak van valami benne.


Sokan gondolják úgy, hogy jó még kárt tenni annak, akit régen szerettek?



2013. ápr. 15. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szimpla feltételezés alapján nyilván ezek az emberek voltak azok akik jobban ragaszkodtak a kapcsolathoz, és amikor szakítottak velük, akkor kirántották alóluk a talajt, az először jelentkező bánat, meg kétségbeesés helyét előbb-utóbb gyűlölet, vagy düh veszi át, és ennek okán igyekeznek visszaadni azt a fájdalmat amit ők elszenvedtek. Gondolom én.
2013. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában az forrong,akit elhagynak,és oltári nagy dühöt-csalódottságot érez,ami erre készteti.
2013. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán mert primitívek? Nekem soha nem jutna eszembe, de a férjem (lassan volt) is ilyen...
2013. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezek hülyeségek, sajnálom, de eszül nem sok van, főleg munkahelyen, a munkáltató érdekét kell nézni összességében, nem a sajátját, sok esze lehet annak a nőnek

nem tudom, én nem toltam ki a ( volt) férjemmel, igaz én nem is keresem, N

2013. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pontosan, mert buták.
2013. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 én06 válasza:
szerintem függ attól is ez a viselkedés, hogy hogy ért véget a kapcsolatuk. van aki ezzel bosszulja meg a történteket
2013. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!