Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás után Ti beszéltek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után Ti beszéltek, összejártok még az exetek haverjaival ha nektek is jó barátaitok lettek? Vagy ilyenkor én teljesen kikerülök a körből?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon megszerettem őket, sosem voltak ilyen jó barátaim még de gondolom összejárásra már nincs esély mert oda az exemet is meghivják. Két dudás egy csárdában? Mit gondoltok? De beszélni beszélhetünk még nem??

2013. máj. 4. 09:27
 1/5 A kérdező kommentje:
megpróbáltak minket újra összeboronálni de sajnos nem jött össze az exem hallani sem akar rólam :(
2013. máj. 4. 09:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik haverunk 2 exbarátnőjével is jóban voltunk, miután szakítottak utána mi se beszéltünk többet a lányokkal.

Mármint csak ha összefutottunk vhol.

2013. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sztem nincs ezzel probléma.max ha majd lessz egy másik pasid. Ő tuti nem díjazná:)
2013. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én kikerültem az ex haveri köréből.

nem is erőlködtem, oké hogy bírtak a pasik, meg még néha hívtak, de nem akartam találkozni az exemmel

a következő nője is így járt

ez így szokott lenni

2013. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szívesen mennék ha hivnának de attól tartok nem fognak. Az exem miatt nem lenne gáz mert jó viszonyban maradtunk. De elsősorban az ő baráti köre igy érthető, hogy szakitás után akármennyire birnak nincs ott helyem. :( Sajnálom nagyon mert baromi jó arc mindenki és nekem eddig nem is voltak barátaim most végre megismertem milyen egy igazi baráti kör erre ilyen gyorsan el is kell búcsúznom tőlük. :(
2013. máj. 4. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!