Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy vége lett a kapcsolatotoknak mielőtt még közelebb kerülhettetek volna egymáshoz?

Figyelt kérdés
Szóval hogy vége lett vmi okból a kapcsolatnak, de addig nem jutottatok el hogy lefeküdjetek egymással. Könnyebb így elválni egymástól? Nem jöhet olyan érzés, hogy sajnáljátok hogy nem volt szex?

2013. szept. 10. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Volt ...

Egyáltalán nem könnyű így sem!

Lehet, hogy még rosszabb ...!

2013. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, és szörnyű élmény.
2013. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kicsit nyersen fogalmaztam; "nem volt szex" = nem érhettetek úgy hozzá, nem okozhatattok örömet neki annak ellenére hogy szerettétek. (nem a saját nemi kielégülésen van a hangsúly)
2013. szept. 10. 11:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Story of my life :)
2013. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mindenkinek volt ilyen. Nem jó érzés...
2013. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Tessék, a téma lényegtelen, de itt leírtam az én sztorimat.

2013. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nemigazán.

inkább olyan volt, hogy hamar megvolt a szex, de valami miatt mikor jobbna emgismertük egymást eltávolodtunk.

A szex hiába volt jó, ha más területeken nem egyezett az életfelfogásunk, meg egyszerűen másképpen képzeltük el mindketten a kapcsolatot. Nem illettünk egymáshoz. ennyi.

Az a baj, hogy viszonylag sokszor volt ilyen...:/

2013. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az igazából nem is volt kapcsolatnak nevezhető
2013. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen volt! Jártunk egymással már vagy két hónapja. Szilveszterkor ő haza akart menni velem. Valószínű, hogy tudom miért. A barátaim meg szerették volna ha még maradok. A barátomat akkor mutattam be a többieknek, akkor vittem magammal a barátnőméknél tartott bulira. Már ivott egy keveset, és suttogta a fülebe, hogy elmehetnénk haza és együtt bulizhatnánk tovább. Mondtam, hogy még nem, majd később. én is benne lettem volna, jó alkalom lett volna összejönni. Egyre többet suttogott a fülembe, egyre spiccesebben, egyre durvább dolgokat.Én csak csitítottam őt, amikor egy lassú táncnál olyant súgott a fülembe, hogy teljesen felháborodtam, és mondtam neki, hogy azért ilyen hangnemet nem vártam tőle. Erre elkezdett mindenki előtt kiabálni, hogy mit játszod meg magad hü lye kis K.. Mi vagy te egy hercegnő, hogy nem mondhatom neked , hogy hova és mi közé dugnám a farkamat?

Égtem mint a tűz. Kértem, hogy menjen haza, mert én nem megyek és ne rontsa a hangulatot. Tovább is üvöltözött és a barátaimnak kellett őt kidobni. Kintről meg kővel bedobta az ablakot. Nekem kellett bocsánatot kérni mindenkitől. Azóta nem találkozok vele, de mindenkinek terjeszti, hogy egy hü lye kis K vagyok.

Hát ez így szakadt meg, mielőtt elkezdődhetett volna.

2013. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, közben én is rájöttem, hogy nem jó példa.
2013. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!