Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a lány szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány szakított velem, viszont nem tiltottuk egymást közösségi oldalakon, akkor gáz, ha írok neki?

Figyelt kérdés
Folyton látom és alig bírom ki, hogy ne írjak... Megalázom magam, ha írok?

2013. okt. 25. 11:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
Velem is nemrég szakított a barátnőm. Én sem tudom megállni, hogy ne írjak rá de szerintem eléggé megalázó.
2013. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem:)
2013. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem megalázó, semmilyen szinten, hanem nagyon emberi.
2013. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon emberi, de nem jó, nem vezet sehová, csak még hosszabb szenvedéshez.


Inkább menj ki futni a margitszigetre, olyan szép idő van.

2013. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
(4) Ugyan...
2013. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az messze van tőlem sajnos... meg bent vagyok melóban, gép elé vagyok "kötve"..

Az a baj, hogy egyoldalú a dolog. Ő nem érez irántam komolyat, csak én iránta. És ezt ő is tudja..

Ezért gondolom neki jobb lenne ha most nem írkálnék..

Viszont úgy érzem, hogy nem vagyok képes csak úgy megszakítani minden kapcsolatot.

2013. okt. 25. 11:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: ilyen esetben a barátság is jobb mint a semmi.Főleg ha az adott ember olyan személyiséggel rendelkezik, hogy az páratlan és abszolút nem átlag.
2013. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal jobb lett, amikor egyszer és mindenkorra elvágtam magam attól a csajtól, akibe teljesen beleestem. Írj valami búcsúlevelet, add ki magadból a maxot és ott zárd le, búcsúzz is el tőle, utána ne válaszolj semmire.


Hidd el sokkal jobb lesz neked, ha magadban is letisztázod hogy vége.

2013. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőre meg ne hallgass. Ilyenkor nem lehet barátságot megtartani, mert az csak szenvedés. Folyamatosan vágyódni fogsz utána. Ha meg mégse, akkor valójában nem is szerelmes belé, csak azt hiszi.
2013. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt nem bírnám megtenni. Ő egy olyan ember amilyenből nem fogok sokat ismerni életemben az tuti.

Meg hát ez a rövidke dolog volt az egyetlen kapcsolatom eddig életemben, és nagyon félek hogy nem lesz több..

2013. okt. 25. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!