Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri még, hogy folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még, hogy folyamatosan ezen jár az agyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőmmel pontosan egy hónapja lett vége az egy éves kapcsolatunknak. Már másfél hónapja mentek a viták apróságokról, amik hatalmasra nőttek. Azóta beszélgettünk 1-2 naponta, volt mikor ő keresett volt mikor én, olyan is előfordult hogy nem kerestem és kiborult.. már azt hitte valami bajom van vele. Az ünnepek előtt személyesen is találkoztunk megbeszélni a dolgokat, végül nem igazán jutott sor rá, mert olyan jól elbeszélgettünk mintha nem lett volna semmi baj. .. A találka végén rákérdeztem azért, hogy mit szeretne tőlem a későbbiekben. Azt válaszolta hogyha az ünnepek után is így viszonyulunk egymáshoz akkor ad egy esélyt újra a kapcsolatunknak. December 30.ig minden jól ment, szokásos visszafogott de kicsit csipkelődős beszélgetés, mindig megosztottuk továbbra is egymással mi történt velünk aznap, mi bántott vagy tetszett. Aztán 30.-án elment egyik barátnőjéhez hogy majd együtt ünnepeljék a szilvesztert. Ezekben a napokban nem igazán beszéltünk nem is igazán akartam zavarni, mert nem akartam azért megfojtani sem (korábban egy ideig ez is probléma volt köztünk). Szilveszter éjjelén küldtem neki egy újévi SMS-t. (erre nem kaptam választ, pedig az elmondása szerint küldött, de betudom a rendszer összeomlásnak) Aztán 2.-án jött haza, akkor gondoltam rákérdezek hogy sikerült a buli meg a szilveszter. Ettől kezdődtek a bajok, mert innentől teljesen lekezelő és tőmondatokban beszélt hozzám, semmit nem mondott el amit korábban szokott. Betudtam annak hogy fáradt, nem akartam harapófogóval kiszedni belőle, ha nem hát nem. Aztán az elkövetkező 2 napban is tovább folytatta ezt a stílust. Azóta nem beszéltem vele, de folyamatosan csak ezen jár az agyam. Tanulni sem igazán tudok ez miatt, és igazából nem tudom ezt hova tenni ezt a viselkedését. Lehet talált valaki mást és velem eddig csak szórakozott? Szerintetek mit tehetnék most hogy lehetőleg ne veszítsem el? Érdemes ezen törnöm magam?


21/F



2014. jan. 12. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne törd ezen magad tesó!

Ne szomorkodj azzal semmit sem érsz el!

Valami hobbit keress, járj le gyúrni;)

2014. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ganjamanya ***** válasza:
A szöveg olvasása közben bennem is ez a kérdés merült fel, de ha erre konkrétan rákérdezel, hogy miért ilyen meg stb, akkor ezt ő maga is kitálalja szerintem. És ha így van, akkor nem, nem érdemes ezen törnöd magad, ebben az esetben találnod kell mást, addig is mással elütnöd az időd :)
2014. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Büdös kurwa. Van már neki más. Küld el a p*csába. Megérdemli. Most engem is kurwára felbasztál.
2014. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy lehet hogy taktikázik, hogy keressem, hogy érdeklem még, sajnos nagyon önbizalom hiányos. De lényegében ő szakított velem, szóval ezért vannak bennem kétségek, hogy keressem ezek után.
2014. jan. 12. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is arra tudok gondolni, hogy összeszedett valakit Szilveszterkor és ezért hanyagol :/
2014. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!