Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Múlt héten szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten szakított velem a párom, majd elpusztulok, úgy szenvedek. Van valakinek egy jó stratégiája? Hogy lehetne könnyebben vagy rövidebb idő alatt megküzdeni a fájdalommal?

Figyelt kérdés
Hol arra jutok, hogy vissza fog jönni, és megvárom; hol arra, hogy el kell felejteni, amilyen gyorsan csak lehet.Mert nagyon szeretem, szívből megszerettem az elmúlt félév alatt.Kevés ember tudott bennem ilyen erős, tiszta érzelmet kiváltani; nagyon magamhoz illőnek érzetem, amolyan testemnek-lelkemnek való volt. Tudtam tisztelni, felnézni rá, és nagyon szerettem volna boldoggá tenni.Visszafogadnám ezt a férfit örömmel.De sajnos az ex visszacsábította,pedig anno ő hagyta el a páromat. Vajon van mire várnom? Ti reménykednétek még? Én mindent megtettem, hogy sikerüljön tartós, kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatot kialakítanunk.

2014. ápr. 14. 21:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Nő vagy,ennélfogva képtelen a szerelemre.

Holnap megismersz egy helyesebbet és szombatra már az előző nevét is elfelejtetted

2014. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Nem ismerem a részleteket.


De fél év semmi, ez idő alatt nehéz bárkit is megismerni.

Akár az is lehet hogy mindgvégig az exre vágyott (mint ahogy te is most az exre vágysz és bármikor visszafogadnád) És amint az ex füttyentett ő ugrott. Rengeteg ilyen van. Jobb hogy most derült ki.


27/F

2014. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
100%
A tökéletes taktika, hogy eltereled a figyelmedet olyan dolgokkal amit szeretsz csinálni és egy idő után lenyugszol és akkor tisztázhatod magadban, hogy mi is történt.
2014. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok és a barátnőm 2 hete szakított velem , mert már "nem volt" szerelmes...

Azóta a fejembe vettem , hogy küzdeni fogok érte :)

Ha érdekel a stratégia írj bátran! :)


F/18

2014. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Naif_Hazazi ***** válasza:
ha szakit mer nem szeret minek küzdessz érte? az a hajó elment, törödj bele, idd le magad keress mást. minél tovább foglalkozol vele annál nehezebb lesz lezárni és arra hogy visszajön nincs semmi esélyed
2014. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, milyen szörnyű, hogy így általánosítasz! Biztos csak felszínes nőkkel voltak kapcsolataid. A vonzalom is fontos, de számomra sok minden más is! Az értékrend, világszemlélet, s megbízhatóság,a kommunikáció, s az, ahogyan velem bánik. Mély és komoly érzelmek fűznek hozzá. El sem tudom képzelni, hogy most mással ismerkedjem. A szakítás erős érzelmi behatás, a fázisokon végig kell menni.Ehhez keresek jelenleg segítséget. Nagyon is képes vagyok a szerelemre, ezért szenvedek. Ha felületes ember lennék, nem ezen agyalnék, hanem azonnal új társat keresnék. Erről szó sem lehet, hiszen még őt szeretem!!Nagyon nehéz szembesülnöm azzal, hogy el tudott menni.
2014. ápr. 14. 22:06
 7/24 A kérdező kommentje:
Az előző kommentet az első válaszolónak írtam.
2014. ápr. 14. 22:08
 8/24 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt mennyi idős vagy?
2014. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Tanácsot tudok adni. Döntened neked kell... Gyorsan nem lehet valakit elfelejteni aki ilyen hatással volt rád. Rettentő jó tud lenni egy idegennel megbeszélni ilyenkor a dolgokat... Én is jártam hasonló cipőben és akkor ismerkedtem meg egy haverom barátnőjével és vele jókat beszélgettünk a szakításról meg hogy ki, miért... jobban éreztem utána magam. Hogy visszafizessem az életnek most lehetsz te aki kisírod a vállamon magad.

Egyébként nemrég hallottam a felejtésre egy jó stratégiát. A lényege az hogy teljesen elvonatkoztatsz az egésztől. Éled tovább az életedet.. lefoglalod a napodat. Ha felejteni akarsz akkor kell egy olyan dolog is ami szórakoztat lefoglalja a figyelmedet.. Teljes koncentrációt igényel. Hogy ne tudj máson gondolkozni közben. A stratégia lényege az hogy lassan engeded el a másikat/az emlékeket. Lassan de folyamatosan. Legyen kezdetben 1 vagy másfél óra egy nap mikor nem csinálsz mást csak lefekszel egy ágyra, esetleg kapcsolsz valami jó zenét ami ellazít/megnyugtat. És az együtt töltött időre gondolsz. Szép dolgokra, rossz dolgokra a lényeg hogy Rá. Kisírod magam, szomorkodsz egy kicsit. De ha letelt az 1 óra abbahagyod... visszatérsz olyan dolgokhoz ami lefoglal, elvonja a figyelmedet. Majd másnap megint lefekszel az ágyra de már kevesebb időre.. 5-10 perccel kevesebbre ahogy érzed. És így egy idő után azt fogod észrevenni hogy nincs is neked erre szükséged. Végig gondoltál mindent lezártál mindent. Változtatni nem tudsz a dolgokon. Így talán jobban fogod érezni magad. Valódi gyógyulást viszont csak az idő hozhatja el... néha hosszú idő.:)

2014. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy mindvégig az exre vágyott, s ment vissza az első csettintésre.. Ez azonban nem változtat azon, hogy nagyon megszerettem, és pokoli nehéz lemondanom róla!Ha az ex újra elhagyja, talán nekem is lehet újra esélyem.

Próbálok a munkába temetkezni, meg kellemes elfoglaltságokat keresni, de semmihez sincs kedved. Iszonyúan hiányzik, és mindenről ő jut eszembe!

2014. ápr. 14. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!