Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom kiheverni rendesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiheverni rendesen a szakitast, van valami jo tipp erre?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a baratnommel kicsit tobb mint 2 honapja,baratokkal megyunk ide oda,programokat csinalni,bulizni,de amikor nem itthon fekszem nem csinalok semmit se,szanalmasnak erzem magam,nem vagyok onmagam,olyan erzesem van mintha az onbizalmam is odalett volna,pedig korabban nem volt ilyen gondom,es ez most olyan erzes amit mintha nem tudnek feldolgozni

2014. jún. 2. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mennyi időt voltatok együtt?
2014. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
13 honap
2014. jún. 2. 12:55
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom nem olyan nagyon sok,de akkor is,fura ez az egesz,nem dicsekedni akarok,de tobb lany is szolitott le azota kb,es az agyam meggatolta h barmit is csinaljak
2014. jún. 2. 12:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat,ha kicsit erthetetlenul fogalmazok
2014. jún. 2. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Hat kb 6 honap lesz. Persze szakits meg minden kapcsolatot vele. Allitolag 6 honap alatt meg egy koncentracios taborhoz is "hozza lehet szokni".


(En az elso 2 honapban amugy kicsapni sem birtam. Elo halott voltam. Fogytam, fizikai fajdalom volt a mellkasomban. Probaltam elnyomni magamban az erzeseket.)


En ezt a gyaszt/kudarcot olyan ontisztito folyamatnak mondanam. Ez is szukseges ahhoz, hogy meg tudjunk ujulni.

2014. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen van benne valami:),remélem minél előbb mert ez így nagyon rossz,és már van valakije,nekem az anyagi hátteremmel sosem volt gond,van jogsim is meg minden,csak autóm nincs jelenleg,és adott nekem szünetet is,de összejött egy olyan sráccal aki kicsit pénzesebb mint én,meg neki ott a kocsija és így kényelmesebb neki ez a kapcsolat,meg felnőttebb emiatt...:D igazából vicc az egész
2014. jún. 2. 13:17
 7/11 A kérdező kommentje:
igazából már dühös is vagyok
2014. jún. 2. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerelem...mennyi embert tesz tönkre, vagy éppen visz jó irányba! :D

Kérdező! Fog még sütni a Nap, hidd el! :)

2014. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
foglald el magad. Sportolj, partiZZ, dolgozz, csajozz
2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sport,munka megvan lehet tenyleg kicsit nagyobb elhatarozassal kene csajoznom
2014. jún. 2. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!