Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normális volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elena95 kérdése:

Szerintetek normális volt? Keressem vagy ne? Miert tette?

Figyelt kérdés

Hát bonyolult hol is kezdjem...en 18 ő 28

Hianyzik még mindig és faj latnom nm tudok ra haragudni ..volt koztunk par honap es jol ereztuk magunkat voltak kozos programok stb megbeszeltunk mindent,de egyszer csak amikor nala maradtam azt mondta gondolkozott es hogy keressek mast aki jobban illik hozzam o tul idos masok a tervei mas kapcsolatot akar gyerek stb...majd ugyis talalok mast ,pont ettol feltem ,pedig mukodott minden de hagyom elje az eletet ,neki is masok a celjai nekem is ,de akkor nem ertem mire volt jò ez az egesz ..jatszott velem vagy jovolt neki kicsit erezni hogy valaki annyirra szereti,hozzateszem hogy volt rs eselye tobbszor is hogy lefekudjunk de nem tette ..



2014. okt. 23. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Saját magamból kiindulva: tetszettél neki, szeretett, és ő nem gondolta át komolyan az elején, hogy ő mit akar. Vagy utólag jött rá, hogy mit akar, vagy közben beütött nála ez az 'apa akarok lenni' dolog.


Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni se te, se ő. Annyiban félig igazad van, hogy így nem kellett volna belemennie, de részéről szóljon, szerintem gondolta át, mit akar.

2014. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* szerintem NEM gondolta át
2014. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre csak ő tudhatja a választ.Talán az elején azt gondolta,komolyra fordulhat köztetek a dolog,aztán rájött,hogy mégsem tud úgy érezni irántad,ahogy szerette volna.Nem tudom igazából.Engem is most dobott el magától nemrég egy férfi,akit nagyon szeretek,és én keresem a miérteket,de nem találom.Ő is idősebb nálam jóval,bár én már nem a te korosztályod vagyok.
2014. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem ,hát minden esetben rossz akárhány éves az ember..nemértem énse a dolgokat ugy tett mint aki saját magát aldozta volna fel hogy nelem legyen jovom ,fiatal vagyok hogy eljek ,de nm fogta fel hogy engem nem hajt a buli ,foleg ha van valakim ,meg amugy se ..vannak terveim de nem az hogy hullareszegen vegig igyam az eletem
2014. okt. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!