Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy bosszulhatnám meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bosszulhatnám meg?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal már egy éve aztán szakítottam vele egy másik fiú miatt de kiderült, hogy annak a másik fiúnak csak egy menetre kellettem, mert fogadott a ha haverjával, hogy ki fekszik le több lánnyal 1 hónap alatt!

A volt pasimhoz nem szeretnék visszamenni, nagyon megbántottam (nem is fogadna vissza)

Valahogy ezt meg szeretném bosszulni! Hogyan tehetném?

18/L a srác 20 éves



2015. jan. 29. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
primitív vagy :D
2015. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Írd rá a homlokodra: "K**VA VAGYOK!" .. K**vákkal nem ér lefeküdni ilyen fogadásoknál, így -1 csaj :)
2015. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sokat nem tehetsz. Ne haragudj, de egy ilyen húzáshoz csak gratulálhatok.
2015. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam, hogy erre kellek neki! Azt hittem szeretne is valamit nem csak egy kört
2015. jan. 29. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk bosszuld meg azzal, hogy innentől becsületes, értékes és boldog lány leszel.

Olyan lány leszel aki egy pár szép szóért nem hagyja ott a párját.

Szerintem nincs értelme a bosszúnak.

Megvolt a tanulópénz és lépj tovább.

2015. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Miért kellene? Így jártál, ilyen az élet. Túl sokáig nem kellett fűznie téged a másik srácnak, ha így átcsábultál, szóval eleve halott volt a régi kapcsolatod is.
2015. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A bosszú szánalmas viselkedés. Rá se nézz többet.
2015. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere nem neked kell megbosszulni hanem szepen neked lattak el a bajod mert egy kapcsolatot eldobsz ami meg megvan egy masik faszi miatt. Es tok mindegy hogy egy ejszaka vagy tobb akkor is szanalmas vagy
2015. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hàt de ha egyből lefekszel vele nem tudom mit várhattál. mert az biztos hogy nem három-öt hónapig udvarolt, és azután feküdtél le vele.
2015. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Missi_Key ***** válasza:
Nah látjátok...ezért kell több mint egy hónapig váratni egy pasit...h kiszűrd a fogadásokat....
2015. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!