Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem tönkreteszi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem tönkreteszi magát miattam. Mit tegyek? (egyáltalán szükséges-e tennem valamit).

Figyelt kérdés

Egy és fél évet voltunk együtt. Már a szakítás előtt pár hónappal felhoztam neki a szakítást, de sírva fakadt, és. (tudom, szánalmas, ) sajnálatból vele maradtam, a szerelem elmúlt már. Ennek 4 hónapja. Egy (kis)városban élünk..gyakran látom..délutánonként lerészegedik, sokszor be van állva,.. Az egyik barátnőm jó barátja a volt barátomnak, és mondta, hogy depressziós miattam, es az a célja, hogy tönkre tegye magát.

Na..ilyenkor mi a teendő?!

Bocs a hibákért telorol vagyok..



2015. febr. 4. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
én is tönkre mentem a volt barátnőm miatt, nyilván őt nem zavarta.
2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
93%

az élet nem habos torta


én hagynám,mert életem végéig nem lenne erőm pátyolgatni

2015. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
az én véleményem: aki hülye haljon meg. bocs, hogy így fogalmazok, de ez a viselkedés szánalomra se méltó. idővel túl lesz rajtad.
2015. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ahogy a te lelki ismeretednek tiszta :)
2015. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Sz ard le.Az ő élete,nem vagy felelős érte.
2015. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy zsarolni akar ezzel, hogy visszamenj hozzá.
2015. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metaladyy válasza:
100%
Probalj meg leulni vele beszelni. Ha egyszer valaki a szakadekban van, akkor nehez felkapaszkodni, s nm kell elitelni az ilyet, mert nm mindenkinek egyforma erosek az idegei. Ha a beszelgetes nem hat ra, azontul mar nm a te problemad, mert azt jelenti, hogy o sem akar helyrejonni..
2015. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

szard le. természetes szelekció.


Annyit megírhatsz neki, hogy mivel önsajnáltató céltalan, ezért egy nőnek sem kell, többek közt neked sem. Tehát ha vissza akar kapni, akkor is teljesen rossz taktika amit csinál. Csak múlnak a napjai, és a világ pontleszarja, hogy mi van vele, felesleges mindenkinek kimutatni a szívfájdalmát.


Legyen önző, és kezdjen új dolgokba, hogy kerekedjen ki belőle valaki, és akkor úgy is talál társat.


ennyi

2015. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Semmit nem tennék. Ha valaki ilyen életképtelen, akkor így járt. Az öngyilkossággal sem lehetne zsarolni, ha fel akarja kötni magát, tegye. Egy gyenge jellemmel kevesebb lesz.
2015. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

És akkor mi van?! Tegye, max. felköti magát, és az sem miattad lesz, hanem az életképtelenségéből adódóan.


Nem is baj, hogy elhagytad, keress egy normális pasit.

2015. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!