Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal 6 hónapja vagyunk együtt. Most valentin napon készülünk elmenni vacsorázni, erre a főnöke felhívja h megy bálba, de nincs aki vigyázzon a gyerekre. Párom persze rögtön elvállalta. És a vacsora helyett, inkább gyerekre vigyázott. Én meg egész este egyedül voltam. Nekem ez nagyon szarul esett. Úgy érzem, nem vagyok neki a legfontosabb. Szakítottam vele, mert ilyen sztem egy kapcsolatban elfogadhatatlan. Bármelyik másik napon megértettem volna, elfogadtam volna. De amikor mi is készülünk vhova és mondhatni minket tesz a háttérbe. ...

Mit kellett volna csinálnom?



2015. febr. 16. 07:51
 1/8 anonim válasza:
Szia. Szerintem ezért még nem kellett volna szakítani. A Valentin nap ugyanolyan nap, mint a többi, máskor is el tudtok menni vacsorázni. Bár az is igaz, hogy háttérbe szorított téged a főnökével szemben, de ezt is meg lehet érteni, ha csak néha esik meg az ilyen. Üljetek le és beszéljétek meg, hogy mit vártok a kapcsolattól, hogyan lehetne az ilyen problémákat szakítás nélkül megoldani. Ha szeretitek egymást, találtok megoldást.
2015. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a Valentin nap a lényeg, hanem az hogy mi is épp készülődtünk menni.
2015. febr. 16. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a munkája, de gondolj bele pl. egy szülész orvos mindennapjaiba. Munkát tesz abba, hogy kigondolja: jó lenne elvinni valahova a feleségemet, kitalálja hogy hova, esetleg megvesz egy jegyet, lefoglal egy asztalt. A feleség úgy irányítja a tennivalóit, hogy aznap este szabad legyen és akkor.. bumm jön a telefon, hogy itt az a nőci, aki két hét múlva szülne, de megindult a gyerek azonnal gyere. És a szülész menni fog. A felesége pedig lenyeli hogy aznap nem mentek sehova. Mert megérti, hogy nem az érzelmeink alapján kell dönteni (bármilyen nehéz is). A barátnőd helyesen tette. Lehet, ilyesmiken múlik a jó munkahelye. Mi lesz, ha majd mindenhova el tudtok menni, mert neki nem lesz munkája? Gondolom örömmel tartod el. Ha igen, akkor mondd neki, hogy most hagyja ott a melót. Ha meg nem akkor el kell fogadnod, hogy ilyen esetben a meló az első. Vagy keress neki olyan melóhelyet, amiben ilyesmi nem történhet meg. Ha valami Neked nem tetszik Neked kell elmondani és Neked kell segíteni a változtatásban, nem csak kritizálni, meg elhagyni, mert az q.rvakönnyű.
2015. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as-nak teljesen igaza van
2015. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyenért rögtön nem kellett volna szakítani, de a 3. válaszolónak sincs teljesen igaza.

A főnök nem munkára hívta be, hanem szívességet kért, teljesen más a helyzet. Persze múlhat ezen a munkahely, de az már régen rossz, ha ilyen zsarolós főnöke van az embernek...

2015. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 3nak. Kozmunkan van. A bnőm. Takarít a munkahelyen. Nem orvos. Semmi komoly feladat.
2015. febr. 17. 06:56
 7/8 A kérdező kommentje:
És sztem a főnök egy szemét dög. Mert nem mást hívott, hanem őt. Mert tudja jól, h 28ig van szerződése.
2015. febr. 17. 06:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha meg 28-ig volt csak szerződése, akkor minek ment el?

Normálisan, de nagyon határozottan meg kellett volna mondani, hogy Józsi, nekem is van programom ma estére, így egyik napról a másikra ezt nem tudom elvállalni. Szia, mennem kell.

2015. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!