Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, őszintén! Mikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Mikor az exetek után sóvárogtok vagy vissza akarjátok szerezni őt, tényleg annyira szeretitek vagy attól féltek, hogy nem találtok könnyen másik párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Csak mert van egy lány, aki így érez és nem merek ezért nyitni felé. Pedig őrülten belészerettem, állandóan ő jár a fejemben. A fiú előtt több mint 2 évig nem volt senkije (alkalmi kapcsolatokról nem nyilatkozom, mert annyira sajnos nem ismerem)

2015. febr. 27. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én ha sóvárgok akkor szeretem. attól sosem féltem hogy nem lesz más
2015. febr. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tenyleg annyira szeretjuk
2015. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak maga a helyzet hiányzik, hogy annyit jelentsek másnak is, mint neki. Vele minden jó volt, új kapcsolatot felépíteni, elölről kezdeni mindent meg nem lenne jó.
2015. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem azért attól is függ mennyivel van a szakítás után. Ha nemrég történt akkor nem lehet hibáztatni, hogy még össze vissza csapongnak a gondolatai, érzelmei a fiú körül. Én nem akarom visszaszerezni az exem, mégis siratom még. Szerintem egyénenként eltérő, ha valaki még mindig szerelmes, nem zárta le akkor lehet h vissza akarná kapni, de ha kicsi az önbizalom, mert esetleg olyan volt a szakítás, akkor van aki belekapaszkodik foggal körömmel abba is ami nem működött.
2015. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!