Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ha bántalmazna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha bántalmazna titeket a barátotok akkor elhagynátok? / Fiúk! Ti bántanátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Válasz mellé kort/nemet írjatok.Köszi.

2015. márc. 3. 20:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom el.
2015. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos jártam így… igen, vége lett, akármennyire is fájt. 18
2015. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

De Ő neked az igazi férfi ugye? Mert milyen férfias már ha megver egy gyenge (legalább is testileg és ahogy nézem érzelmileg) nőt.

Jó nagy paraszt az ilyen, én sosem ütnék meg nőt.

2015. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 gennygumó ***** válasza:
100%
Mint eb a szarát!!! 29/N
2015. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Elhagynám. Már volt szerencsém bántalmazáshoz (nem kapcsolatban, hanem családban), szóval nincs kedvem hozzá még egyszer. És sok szerencsét neked, Kérdező, bárhogy is döntesz.


18/N

2015. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
El bizony!
2015. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%

Ha engem megutne

Lehet hogy én meg is ölném.

Biztosan beverném a fejét.

23/l

2015. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Első kérdésre csak a hülyék válaszolnak nemmel.

Másodikra csak a hülyék igennel.

2015. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Már volt ilyen az egyik exemmel. Én szakítottam vele miután elmondta hogy megcsalt. 1 pofont kaptam aztán visszaütöttem, még veszekedett velem egy sort, előbb könyörgött, aztán fenyegetőzött, ordítozott, és utána végleg elhagytam. Akkor 20 éves voltam.


Persze az egyre jobban elhatalmasodó beteges féltékenysége is okot adott a szakításra, a megcsalása már önmagában is a kapcsolat végét jelentette nálam, végül a pofon volt az a pont aminél már azt mondtam innen nincs tovább. És bizonyította, hogy már a hűtlenségnél jól döntöttem amikor szakítottam.


Utólag persze már látom hol rontottam el:) Akkor kellett volna kidobni a francba amikor előadta a x. teátrális hisztijelenetét, hogy én nem is a barátnőimmel találkoztam hanem azért mentem el, mert biztos megcsalom. (mint mondtam, beteges)


29N

2015. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

az durva azért, h megcsal, és még ő pofoz le.


de az is durva, h hogy lehet vkinek Mr. King a neve, ha csaj? :D

2015. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!