Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éljem túl a szakítást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást, ha kb senkire sem számíthatok igazán a környezetemben? Nincs igazán társasági életem és így nagyon nehéz lesz. Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok együtt a barátommal, de úgy érzem már nem vagyok neki fontos igazán, nem foglalkozik velem, egyre inkább megvisel ez, ezért muszáj lesz szakítanom vele. Viszont ettől is tartok, mert fogalmam sincs mivel fogom elvonni a figyelmem az egészről. Nincs nagy társasági életem, 1 közeli barátnőm van, vele nagyjából mindent megbeszélek, de ő szinte csak a barátjával van elfoglalva, vígasztalásként is mindig annyit tudott felmutatni, hogy bezzeg az ő barátja.... stb. ez pedig rajtam eddig se segített, most meg pláne... Nagyon fáj az egész, mit tegyek, hogy ne depresszáljak be teljesen? Kérlek adjatok valami tanácsot. :/ 22/L

2015. máj. 8. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk :) Az megnyugtat talán kicsit.
2015. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem próbáltad megbeszélni a barátoddal a problémákat?
2015. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a meló segít valamelyest, amikor meg nem, akkor a sör. A legjobb a kettő kombinálva(csak akkor elég lassan haladok).
2015. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán sikerült sajnos
2015. máj. 8. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg kezdj el sportolni :) vagy nekem is írhatsz nyugodtan
2015. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészről még nem szakítottál vele, másrészről szerény véleményem szerint neked nem kifejezetten nélküle lesz rossz hanem egy társ nélkül, az , hogy egyedül leszel.

Nem Don Juan a probléma utólag hanem az, hogy senki nincs don Juan után.


Szóval társaság fog neked kelleni, nem pedig otthon gubbasztva a csöpögős zenéket hallgatni meg pityeregni, hogy jajj nem bírom tovább jajj végem van jajj bedilizek,.

2015. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, igen, ezt én is tudom, de pont ez a baj, hogy nincs kihez fordulnom és nem vagyok túl nyitott típus pláne ilyen helyzetben...
2015. máj. 8. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyarul szólván te ezt még húzni fogod jó sokáig mert mi lesz velem ha egyedül leszek....a tipppem az lenne, hogy túlélnéd.

Aztán előröl kezdenéd, elmennél vennél valami új bikinit, nyári ruhát, elmennél fodrászhoz, meg fogorvoshoz is néha nem árt, megtanulnál ez idő alatt főzni valamit, megnéznéd a csillagok háborúját, közben meg nyitott szemmel nézelődnél úton útfélen, hogy hátha megjelenik az új don juan...

2015. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!