Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki mondjon már valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondjon már valamit, hogy hogyan lehet a szerelmet kiűzni az ember fejéből. Ötletek?

Figyelt kérdés

Nem segít semmi.


A következőkkel próbálkoztam: elég munkamániás vagyok egyébként is, de most reggeltől estig dolgozok már kilenc hónapja mint az állat legalább nap közbe ne jusson az eszembe. Már ez sem teljesen jön be, mert ha 3 percre leállok mondjuk enni max két gondolati lépésből hozzá jutok. Ráadásul sokszor munka közben is "érzem" őt.


Az első utolsó gondolatom önkénytelenül mindig ő. Gyakran álmodok is vele. Akárhányszor elhatározom, hogy na most már vége: elfelejtem a fenébe. Valahogy visszahúz, valami mindig azt mondjam, hogy ne adjam fel.


Közben persze próbálgatok csajozni is. De ez is olyan mintha valami rugón lennék. Amíg azzal az egyébként teljesen lényegtelen másik csajjal vagyok, kevésbé gondolok rá, de aztán visszaránt és még bűntudatom is van. Persze gyanítom h ezek a lányok is érzik, hogy pont nem érdekel a reakciójuk arra amit csinálok.


Reméltem, hogy az idő majd segít, de most csak kicsivel jobb, mint 9 hónapja a szakítás másnapján volt. Sőt elég fura dolgokat vettem észre magamon. Egyre többet álmodozok.


Ki is beszéltem a dolgot. Barátoknak főleg, nincs sok és nekik is már a könyökükön folyik ki a dolog. Sajnos az ő személyében a legjobb barátomat is elvesztettem mások meg nem igazán értettek meg soha. Kedveltek, de sosem értettek. A szüleimmel sosem volt jó kapcsolatunk, tesómékkal sem beszéltünk sose ilyenekről.

Sőt hogy feldolgozzam a dolgot írni is kezdtem, de már nem nagyon van hova tenni a "naplókat".


Háttér: Egy 5 éves kapcsolatról van szó, igaz ebből 4 év "csak" barátság volt, de abból is a legszorosabb. Nem írok, többet mert már emiatt is összeszorul a torkom. A szakítás oka pedig az volt, hogy én tovább szerettem volna lépni. (eljegyzés. hazaság stb..) Ő ezt nem akarta és egyetlen egy rövid beszélgetés után elviharzott (nyilván én ezért tettem is). Hiába kerestem egyszerűen nem reagált csak egy hónap múlva. Akkor is csak azt mondta, hogy ki akartam használni őt, és hogy örökre meggyűlölt. Ma meg tudtomra jutott, hogy pár hete összejött a volt barátjával.


A racionális oldalam ordít, hogy itt a történet vége: mindig tudtad, hogy azzal a sráccal van "valamije'" Az érzelmi pedig hogy ne add fel, mert mindig is érezted, hogy ti együtt fogtok élni. Egyben azonban biztos vagyok: nekem ez még nagyon nehéz lesz nagyon sokáig.


Így bármilyen ötlet jó lenne.



2015. máj. 24. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig úgy sikerült, hogy találtam mást. Persze nem vettem komolyan,gondoltam szex miatt jó lesz,de egyből belezúgtam.


Illetve a másik,amikor nem zúgtam bele,akkor meg úgy megbántam a szexet, hogy inkább az miatt voltam készen. De még ez a bűntudat is jobb volt,minthogy az exemre gondoljak :D

2015. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ehhez az kéne, hogy egyáltalán akarjam, hogy legyen valaki más. Próbálkozom de az a baj, hogy még mindig olyan szerelmes vagyok valami oknál fogva, hogy bár tudom, hogy ez nem racionális, hű maradok ahhoz aki felé ezt érzem.


Az meg a másik, hogyha ebből egyszer kikeveredek, az életbe nem engedek ilyen közel magamhoz senkit. Nem kapcsolatból kapcsolatba szeretnék menekülni, hanem visszakapni azt ami volt, vagy ha ez nem lehet akkor legalább szabadulnék meg ezektől a dolgoktól amiket fentebb leírtam.


de azért köszi a tanácsot :)

2015. máj. 24. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy erre nincs bevalt modszer, en is halalra dolgoztam magam nem segit, o van a fejemben ejjel nappal. Vele kelek, vele fekszem, rola valo almodozasok szama kb 600 egy nap...es sorolhatnam.


Nem irtam volna, de amikor irtad, h erzed ot es ne add fel akkor az jutott eszekbe, hogy hallgass erre az erzesre es tenyleg ne add fel. Eld az eleted, legyel nyitott (nekem sem megy de ezt kell mondani:-))) de higyj abban hogy visszajon, mert valamiert ezt meg lehet erezni.


Mi nem beszeltunk egy eve, megis "erezzuk" egymast es tudom azt, h ido kerdese es osszejovunk. Nem remelem, meg gondolom hanem erzem bar nalunk mas a helyzet, mi nem vagyunk exek:-)


Szoval a megerzesek mukodnek es en pl pont ezert nem vagyok szomoru, nincs szerelmi banat, hiany barmi mert komolyan erzem h velem van:-)Meg akkor is ha ez most total kattant-nak hangzik:-)))


Szoval kitartas:-)

2015. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Majd egyszer csak megjelenik a semmiből valaki, aki elrabolja a szíved. Addig pedig nyugodtan szomorkodj, depizz, szórakozz, dolgozz. Nem szabad azt hinned, hogy neked el kell felejtened őt. Ha igaz volt a szerelmed és lehet, hogy neked tényleg ő volt az első igazi szerelem akkor azt sose fogod elfelejteni. Amikor majd lesz egy következő ott is az eszedbe fog jutni és soha többé nem leszel már igazán szerelmes. Hideg fejjel fogsz mindig a jövőbe tekinteni. Inkább az ész, mint a szív fog vezérelni. De tudd, hogy ettől még nem leszel rossz, és az sem számít ha néha bűntudatod érzel ez miatt, csak majd próbáld meg az akkori párodnak ne adni a tudtára ezt. Most egyetlen egy dolgot kell megtegyél az pedig az, hogy erőt veszel magadon és megfogadod, bárhogy is adódik az életed. SOHA! ne fogadd őt vissza. Soha! Ne is adj rá lehetőséget. Ezt ép felnőtt fejjel meg lehet tenni, erre mindenki képes még ha fáj is. A többi meg hidd el alakulni fog.

Az én esetem pedig: felpofoztam... :D Így bírtam kiadni a felgyülemlett dühöt. Utána már csak nevettem. Ha szeretnél beszélgetni írj privit nyugodtan. :) 24/N

2015. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bár tudnék, de nem akarok kisregényt írni ehhez is. Így csak annyit mondok, hogy az elmúlt másfél év tapasztalata alapján nekem egyáltalán nem hangzik Kattantnak amit írsz.


Persze ez csak azt jelenti hogy lehet én is kattant vagyok :D

2015. máj. 24. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanítással.
2015. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jegecske ***** válasza:
Másik pasival. De sürgősen!!
2015. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Am remek üzenetek vannak, tök jó, hogy ma már senkinek nincs értéke. "Szerelmi bánatod van öreg? Ne foglalkozz vele varrj le öt puncit attól jobb lesz." "Férfiként komolyan érzel valamit, akkor te csak meleg lehetsz." "Majd úgyis jön másik." "Az új mindig jobb."


Közben meg a 25-35 közöttiek nagy része szorong attól hogy egyedül marad, és próbálja hitegetni magát hogy nem is. Hát, ha senki nem tart ki senki mellett, mindenki játssza a nagy individuumot és úgy cserélgetjük egymást mint az alsót. Akkor így is lesz.

2015. júl. 15. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!