Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kitöröltem az életemből azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitöröltem az életemből azt a személyt, akiért közel 1 évig hajtottam. Nem tudom túl tenni magam rajta, meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés

A "kapcsolat" igazából nem is jó jelző ide. Maikor megismerkedtünk, nagyon nagy lett a vonzalom, az érdeklődés, teljes lila köd.

Nagyon sokat küzdöttem érte, hogy akárcsak egy kicsit is együtt legyünk, vagy hogy formálódjanak a dolgok. Ő tisztában volt az érzéseimmel, és eléggé arra utaló jeleket is adott, nem ellenzett.

Aztán megfordult valami. Tepernem kellett hogy észrevegyen, ha elhívtam találkozóra nem jelent meg (ez utóbbit többször is megcsinálta). Majd teljesen véletlenül láttam meg hogy neki már van egy barátnője. Innentől egyenes út lefelé... Rákérdeztem és letagadta a barátnőjét, majd csak hebegés, de kérte hogy ne szakítsuk meg a kapcsolatot, mert nagyon jól érzi magát velem.

Adtam még egy esélyt. Innentől kezdve havonta 1x ha rám írt, és akkor is csak ha rájött a kangörcs.

Megint mindent elkövettem, hogy legalább barátok legyünk vagy bármi, de be kellett látnom, hogy ebből nem sok minden lehet. Rengeteget sírtam, pszichiáterhez járok, és most, hosszas halogatás után kitöröltem őt. Még most sem látok a könnyektől, azonban rám írt, és nagyon fel volt háborodva hogy kitöröltem, szerinte ő nem követett el semmit (és teljesen normális ha párkapcsolat mellett félre akar lépni). Visszajelölt, de elutasítottam. Nem is válaszoltam neki.

Őrülten megviselt ez az egész dolog, erre ment rá közel 1 évem, hogy vártam rá, és adtam újabb esélyt. Emellett persze borzalmasan hiányzik, ezek után is. Pedig tudom hogy ezt kellett tenni, már a legelején.

Próbálom elfoglalni magam, de akárhova nézek, bármit teszek csak sírok és hiányzik... Nem tudom mit gondolhat most rólam, és azt sem, hogy miért jelölt vissza. A jelölését ki ikszeltem mondjuk, nem egyből utasítottam el, nem tudom hogy tudna-e újra jelölni.


Kérlek segítsetek, hogy tudnék mindezen felül emelkedni? Munkám nincs, egy kis faluban élek, nincs sok lehetőségem. Nagyon elfáradtam ebben az egészben, nem látok kiutat, értelmet az életre...



2015. júl. 7. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Elég súlyos esetnek tűnik.

Ha önmagadat tudod feltétel nélkül szeretni, őt is fogod tudni - így már nem fog fájni, ha ő mással van.

Olvasgass spirituális témákban. Nekem bevált.

2015. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, ugyanebben a helyzetben voltam én is. Nem ugyanarról a srácról van szó? Mert ijesztő a hasonlóság, ahogy viselkedett veled :D De komolyra fordítva a szót, ne sírj miatta, ne emészd magad, nem szabad, nyugodj meg. Vagy ha úgy érzed, segít, tedd ezt, de inkább menj ki a szabadba, a napra, sétálj, ússz, élvezd a nyarat, a barátokat, beszéld ki magadból ezt vagy írd le. Nagyon sok időbe telt nekem is, míg megnyugodtam, miután átmentem ezen, nem mondom, hogy sikerült, teljesen sosem fog úgy érzem, mert mindig szeretni fogom. Az életnek mindig van értelme, mindenkire és mindenre szükség van ebben a világban, rád is. Hidd el, hogy jönni fog valaki, aki "meggyógyít", és akkor rájössz, hogy nem is kaptad meg tőle a töredékét sem, amit érdemeltél volna. És akkor érted meg, hogy nem volt értelme a küzdésnek, harcnak. Ha valakit "neked szántak", az a tiéd lesz.
2015. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez k**úrvajó én nagyjából ugyanilyet adtam fel 1 hete.

Mindent megtettem január óta mindent. De még csak 1 kib**aszott randi sem jött össze semmi.

Nagyon nehéz, nehezen tudom elfogadni azt, hogy akiért odaáig vagyok és nagyon nagyon kellene nagyon szeretném, nem jött össze, és nem tudok másra gondolni, hiába vannak más nők

Tudom h sok van, sok szép nő van, akinél szintén próbálkozhatnék, és lehetne esélyem is de nem tudom túltenni magam rajta, nem kell más, egyenlőre még nem sikerül túllépnem ezen,

2015. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már akkor el kellett volna hajtanom, amikor kiderült a barátnő. Ilyenkor lehetetlen ép ésszel gondolkodni, reméltem hogy szakítanak ha olyan rossznak titulálta a kapcsolatát.

Mi sem találkoztunk eddig. Többször megbeszéltük, én ott is voltam, órákat vártam rá és semmi.

Sajnos túl naiv vagyok és tapasztalatlan ezekben a dolgokban. Ha találkoztunk is volna, legfeljebb letepert volna és ennyi, többé nem is keresett volna.

Viszont így meg mindig visszatért, megcsillogtatta a reményt bennem. Most meg hogy ennyire felháborodott azon hogy kitöröltem, nem értem a reakcióját. Miért ő van felháborodva? és váltig ártatlannak vallja magát...


Túl kell lépnem ezen valahogy, igaz barátaim nemigazán vannak, a net az egyetlen társaságom jó formán.

Szívből remélem hogy egyszer minden ilyen személy megtapasztalja ezt az érzést.

2015. júl. 7. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok.

Igen nehéz lesz főleg egyedül, bennem is mindig felkeltette újra a remény a lány mikor újra találkoztunk de újra és újra szertefoszlott minden remény.

Már nem érdekel de kú**va sz**ar dolog.

Remélem 1x elmúlik én mindent kipróbáltam h ne gondoljak rá.

2015. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kb. kettő hete éltem át azt amit te,csak nem ennyire durván.Volt egy lány akiben megtaláltam azt a bizonyos pluszt amit eddig kerestem.Tök jól elbeszélgettünk,találkozgattunk is,aztán egy beszélgetés alkalmával azzal dicsekedett hogy az előző nap milyen jó randija volt,és hogy milyen jól érezte magát a sráccal.Hát sztem tudod hogy milyen érzés volt ezt olvasni...

A beszélgetésnek hamar véget vetettem aztán azóta nem is beszéltünk.Nekem hála égnek az volt a szerencsém,hogy ezek után mentem a haverokkal nyaralni így hamar el tudtam felejteni a dolgokat.

Azt tudom tanácsolni,hogy ha tényleg nincs sok lehetőséged,akkor olvass olyanokat amik lekötik a figyelmedet,vagy akár még az udvaron is tevékenykedhetsz,ott úgy is mindig van mit csinálni,vagy egyszerűen csak menj el sétálni egy nagyot,ha van folyó vagy tó part,akkor oda is kiülhetsz. Depis napjaimon én mindig kimegyek a folyópartara és elvagyok a gondolataimmal.

És fel a fejjel,tudom eléggé elcsépelt de úgy is találsz magadnak egy olyan párt akivel feltétel nélkül szeretitek egymást :)

2015. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Őrület mennyi ember ér rá ilyenekre, hogy visszaéljen a másik érzéseivel...
2015. júl. 7. 16:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Közben: már szedi az új áldozatait, és már arra sem emlékszik hogy ismert valaha... Ilyen könnyen el tudta dobni a közös időket, hát irigylem, nekem nem ment egyik napról a másikra.
2015. júl. 7. 18:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen könnyen megy az nem sokat érzett a másik iránt azért könnyű.
2015. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az élet rendje. Aki nem az életedbe való, az kikerül onnan. Nem azért, hogy kicsesszen veled a sors, hanem pont azért, hogy megvédjen.

Ami fontos: a hit.

Hinned kell, hogy azért lesz valaminek vége, és azért kell lezárulnia, mert valami egészen más és jobb vár rád.

Légy nyitott, és engedj be minden lehetőséget. Aztán lesz miből építkezned. :)

2015. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!