Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, mert kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és 70A-s mellem van. Azért szakított, mert nagyobb mellű, jobb test nő kell neki. 2 éves kapcsolat volt. Ez nekem nagyon fáj. Hogy tegyem túl magam...
2015. aug. 14. 23:31
1 2
 1/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Elég fura. Eleve nem értem, miért jött össze veled, ha ez ennyire fontos neki.


Lehet mert ingyen puncit kapott?

Vagy az is lehet, h ez valami ürügy..

2015. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak ürügy, bár valószínűleg maga sem fogja fel. Eltelt a két év, elmúlt a szerelem.


De egyébként is mindegy lenne, a férfiak felének a kis mell tetszik.

2015. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%

Szerintem Menj emberek közé,barátokkal töltsd el az időt szórakozzatok,csináld azt amit szeretsz ha van esetleg háziállatod akkor játsz vele tudom ezek a szokásos válaszok de hidd el gyorsan fog telni az idő és már nem is fog fájni

Ha ezért elhagyott akkor szerintem nem is szeretett mert akit szeretünk azt elfogadjuk úgy ahogy van.Ne jusson olyasmi eszedbe (mert sokaknak eszébe jut)hogy változtass magadon mert ez hülyeség úgy ahogy vagy úgy vagy jó. Hajrá :)

2015. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Mivel az emberi vonzalmat nem lehet megmagyarázni, nem hinném, hogy a barátod direkt ilyen nőre pályázott volna rá. Egyszerűen csak megtetszett neki valamiért. Most nyilván a sértettség is mondatja belőled ezt, de ez nem lehet így. Sajnos egy dolgot tudsz tenni, emelt fővel túl lépsz ezen, és éled tovább az életedet egy kis gyász után.
2015. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, hogy ha egy férfi írta volna ki azt a kérdést, hogy elhagyta a nője egy gazdagabb paliért, akkor ua ilyen empatikus válaszok születnek. :D
2015. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

2 év alatt nem látta a melled, el voltak zárva tőle vagy mi történik itt? :/ Most esett le neki a tantusz, hogy neked kicsi melleid vannak, még ilyet... Nem rossz duma, de más van a háttérben, viszont könnyű volt erre fogni.

Fel a fejjel, ne hibáztasd magad. Ha menni akar, tegye azt.

2015. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Örülj neki, hogy 2 évig egy alfa farokkal kavarhattál. Gondolom nem az esztergályos Pistikéről van szó, hanem valami igazán dögös, menő srácról. Az élet már csak ilyen, a csődör továbblépett, te pedig felkereshetsz egy plasztikai sebészetet ahol kapsz olyan csöcsöket amivel elszédítheted még pár évig a modellfiúkat, utána viszont már csak a 60 körüli papamacik fognak rád gerjedni.
2015. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1. Nem alfa farok.

2. Egy selejt bunkó vagy.

2015. aug. 15. 00:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az lehet a háttérben, hogy egy nagymellű csaj felajánlkozott neki/vagy lehetőséget lát rá, hogy azt megszerezze, eddig pedig nem volt a képben, ezért jó voltál te is.

Én sokszor jártam így. Olyan mellem van, hogy nemcsak pici, de hegyes az egész és szinte az egész csak egy hatalmas bimbóudvar. Szóval nagyon csúnya. Hiába van tűrhető alakom és babap.ncim mellé, ha lekerül a melltartó, onnantól meg vannak számlálva a percek a kapcsolatban. Eddig hárman hagytak el és szerintem ezért. mindegyiknek arca csúnyább barátnője lett, de ha szép volt a cicijük, akkor már győztek. Most van barátom, velem van mert én vagyok az 1. barátnője, de kitudja meddig... amíg rá nem mászik egy szépmellű. Plasztikáztatni nincs pénzem főleg, hogy az ötévente újítani kell. én úgy tettem valahogy túl magam, hogy már úgy megyek a kapcsolatba, hogy próbálom élvezni amíg van, de nem hiszem, hogy hosszú lesz és örökre tartana. Igyekszem szépíteni a testem többi részét, meg számomra kellemes hobbikat űzök. Elfogadtam már, hogy ezt dobta a gép és a pasiknak sajnos nagyon számít milyen a cici.

2015. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele ha azt mondta hogy azért hagyott el mert másmilyen nőre vágyik. Alapból ez egy hülye felfogás. Ha két éven át szeretsz valakit úgy ahogy van akkor nem fogod elhagyni mondván "áh nekem mégse ilyen kell". Na meg elég szánalmas ha valaki a mellméret alapján dönti el hogy akarja-e továbbra is a kapcsolatot. Nekem is kis mellem van, eddig soha senkitől nem kaptam meg hogy nagyobb mellel jobban szeretne/nagyobb mellű nőt akar. A pasi látja mikor megismer hogy nagyjából mire számíthat mell téren aztán ha az neki kevés akkor még azelőtt továbbáll mielőtt leszólít.
2015. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!