Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért kell direkt bűntudatot kelteni a másikban? Miért nem lehet felnőtt módjára továbblépni?

Figyelt kérdés
Én rendes voltam, tisztelettudó, és őszintén elmondtam, hogy nem akarok vele lenni. De ő megsértődött, nem tudta elfogadni, és azóta se köszön. Érdekes, előtte a csillagokat is leígérte az égről, rengeteget bókol, mindenhova követett, elvileg szeretett. De úgy látom sajnos, hogy akkor mégsem szeretett igazán, ha nem tartja tiszteletben a döntésem :( Mit tehetnék? Miért kell idegesítenie? Miért?!

2015. szept. 13. 12:23
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Ez azért van, mert azt hiszi visszakaphat, nem fogja fel hogy zavaró amit művel.
2015. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mi legyen? Én se köszönjek már neki, hogy vegye észre magát? Vagy kérjek bocsánatot? Mert szerintem nem kéne bocsánatot kérnem, hiszen nincs miért...nem kötelező egy kapcsolatban lenni, ha én nem akarok. Ezt miért nem képes elfogadni?
2015. szept. 13. 12:30
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Nem tudom, mert mindenki másként éli át az ilyesmit, de ha ő sem köszön, akkor nem értem miért? Ha már nem szereted és nem akarsz vele lenni, nem is kell, mert így van, nem kötelező. Ha emiatt haragszik, és elvárná hogy sajnálatból légy vele, hát had haragudjon, idővel majd rájön, hogy az alamizsna kapcsolat, az nem kapcsolat.
2015. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!