Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túltenni magam a lányon?

Figyelt kérdés
4 éve lett vége, ugyanennyit voltunk együtt. Nagyon küzdöttem érte, mégis harag lett belőle! Nem sokon múlt, hogy nem haltam bele(öngyilkossági kísérlet) Szakítást követően fél évre barátja lett...most is vele van szinte állandóan látom őket. Srác füvezik iszik csak a haverok nem egyszer bebukott más lányokkal exemet hazazavarta mégis ő kell neki. 4évet elcsesztem az életemből és nem tudom magam túltenni az egészen!

2015. szept. 28. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Akor épen ideje hogy észbe kapj és ne fecsérwld tovább az életedet.Már sok év telt el hogy dugja feledni de te nem is akarod. Ismerkedés, beszélgess,ne mindig az exeden mélázzál.
2015. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt tényleg csak az segít sajnos, ha elkezdesz másokkal ismerkedni. :(

Nem a te hibád. Vannak olyan emberek, akiken nem lehet segíteni. Ha neki az kell, hogy egy pasi durván bánjon vele, és megalázza, akkor nem tudsz mit tenni. :(

2015. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek Veletek. Önbizalmam semmi. Ismerkedek, szórakozni járok sportolok... voltak kapcsolataim, de nem úgy sikerültek... és ezért nem értem az egészet, hogy miért nem tudok hátat fordítani az egésznek...
2015. szept. 28. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!