Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő volt nektek, amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt nektek, amíg kihevertetek egy szakítást (évekig tartó kapcsolat után)?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfuggo. Volt, ahol 3 honap, volt, ahol 3 ev.
2015. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én még 5 hónap után sem tudom őt kiheverni. 6 éves kapcsolat volt.
2015. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Változó, de mindig múlt azon is, hogy amúgy milyen körülményeim voltak. Szóval amikor pl. nagyon minden összejött, teljesen kicsúszott alólam a talaj, és még ez is, azt nehezebben hevertem ki, mint amikor amúgy nem voltak gondjaim vagy csak minimális.
2015. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy 8-9 hónap.
2015. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

8 év után 1 nap.

Én már kb. a hatodik évben lezártam a kapcsolatot, így örültem és felszabadultam, amikor "hivatalosan" is egyedül maradtam.

2015. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrével, ha nem lesz másik kapcsolatod, képes lehetsz életed végéig keseregni ezen.

Nehéz lesz ez az új párodnak, de ha megértő, akkor segíteni fog Neked a felejtésben.

2015. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén és kapcsolatfüggő. Egy 2 éves, illetve egy 3,5 éves kapcsolatomat kb 1 év alatt hevertem ki teljesen. Egy fél éves kapcsolatomat "még azelőtt kihevertem", mielőtt szakítottunk volna.
2015. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt, amit már a szakítás percében, volt amit két év után is nehezen. Körülmény függő.
2015. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 timeamagdolna ***** válasza:

Az "okosok" azt mondják, hogy igazándiból annyi idő alatt múlik el a kapcsolat, amennyi ideig tartott. De van olyan, amikor részedről már közben is "vége", ilyen esetben már a szakítás pillanatában egy kellemes felszabadultság érzés lesz benned.

Aztán persze van olyan, ahogy én is jártam: akitől a gyermekem született, másfél évig voltunk együtt, mégis 15 évig nem tudtam magamban lezárni a dolgot, szidtam mindenhol, mindenkinek.

Szóval minden kapcsolat végét meg kell gyászolni, vagyis fel kell dolgozni ahhoz, hogy tovább tudj lépni. De ez a feldolgozási időszak egy nappal se tartson tovább, mint szükséges, mert minden nap egy eltékozolt nap, amikor nem előre, hanem visszafelé néz az ember.

2015. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolat, másfél és együttélésel. Az első 1-2 hét elég rossz volt, de egy hónap alatt ki is hevertem (számítottam a kapcsolat végére)
2015. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!