Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Majd vissza akar jönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd vissza akar jönni? Hozzátok visszaakart térni az, aki elhagyott?

Figyelt kérdés

Párom elhagyott, mert szerinte lapos volt a kapcsolat, már csak a megszokás miatt volt vele. 6 éves kapcsolat.Eljegyzéssel. Esküvő kitűzve. Gyorsan talált magának egy srácot, akivel találkozgat. Gondolom ez egy gyógykapcsolat.

Később ha elmúlik nála a srác iránt érzett lángolás, lehetséges, hogy vissza akar jönni? 28/F ő 21/L



2015. okt. 5. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha akarna, se akard már újrakezdeni vele. Nagyon fiatal volt még egy ilyen hosszú kapcsolathoz, örülj, hogy nem a házasságotok alatt derült ki, hogy elege van. Sajnálom, de lépj tovább, sok sikert és lelki gyógyulást neked :)
2015. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. okt. 5. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Ki tudja...?

Viszont nagyon elsietett volt ez az egész, tényleg szerencse, hogy még időben észbe kapott. 21 éves, 15 évesen jött össze veled, gyakorlatilag gyerekként.

2015. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kapcsolatban voltatok, és ő közben talált magának egy másik srácot.

Ez esetben azt tanácsolom, hogy ha vissza akar térni, küldd el melegebb éghajlatra. Eléggé undorító ember, aki ilyet tesz.

2015. okt. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Engem is sokan visszasírnak, de ha vlki kidobott, akkor szerintem újra meg fogja tenni egy idő után. szerintem jobbat érdemelsz.
2015. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez gyógykapcsolat, amit talált? Hosszútávú lehet?
2015. okt. 5. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem o ezutan probalja majd az elvesztegetett teenager-eveit bepotolni.Valoszinuleg most egymas utan tobb rovidebb kapcsolatba bele fog ugrani, de nem hinnem, hogy hozzad visszamenne.
2015. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megijedt a felelősségtől. Mi is szétmentünk a párommal az összeköltözés előtt, mert a lelkünk mélyén beijedtünk.


Lehet, hogy visszajön, rajtad múlik, hogy megbocsátasz-e neki... Nekem volt olyan kapcsolatom, amikor az exem visszajött a "gyógyból", és valahogy szerettem annyira, hogy nem tudtam rá haragudni.


Engedd el teljesen, és keresgélj, ne hagyd, hogy megállítsanak. Egy harmonikus kapcsolat jót tesz a lelkednek. És hivatalosan már semmi nem köt össze titeket...Ha pedig nem bírjátok egymás nélkül, úgyis jön a könnyes összeborulás, és még jót is tehet a kapcsolatotoknak.


26 L

2015. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt a srácot nem "gyorsan találta", megvolt már közben is, csak te nem tudtad. Jó nagy tenyészbika vagy, ha visszafogadod.
2015. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy nő számára bármelyik férfi lehet "férfi",kivéve azt az egyet amelyikből már kiábrándult.
2015. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!